Samochód z Polbanku

Wprawdzie na rynku kredytowym nadal trwa okres niepewności kredytowej – jak na razie brak konkretów oraz zainteresowania klientów – nie mniej jednak jest już coraz więcej osób zainteresowanych kredytami, chociaż oferty  banków jakoś specjalnie się nie zmieniły. Nadal ofert typu tani kredyt mieszkaniowy, hipoteczny czy też niedrogi kredyt na samochód nie brakuje. Panuje jednak powszechna opinia, że zazwyczaj są to tylko oferty, bowiem kiedy dochodzi do finalizowania umów reklamowe oferty mają niewiele wspólnego z rzeczywistymi . Czyli marketing w najczystszym wydaniu?
–  I tak i nie, tak ponieważ banki od czasu do czasu muszą się klientom przypominać, zachęcać ich także przez reklamę i niestety klienci często to kupują. Nie, ponieważ wielu z nas potrzebuje szybkiej gotówki, a banki mimo wszystko mają ją w swojej ofercie. Dlatego nawet najmniejszy zastrzyk gotówki każdemu się przyda, a kredyty właśnie temu sprzyjają. Trzeba jednak wiedzieć, że banki nie są już takie skore w przyznawaniu jakichkolwiek kredytów, a już tym bardziej szybkich – chociaż ofert tego typu na rynku nie brakuje.Teraz już nie wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o stałych dochodach, banki o wiele już dokładniej sprawdzają starających się o kredyty klientów – stwierdził doradca finansowy.
Takie są procedury. Wbrew jednak powszechnym opiniom o kredyty jest już łatwiej niż jeszcze rok temu. Na przykład taki kredyt na samochód. To prawda, że kiedyś o kredyty samochodowe było łatwiej, ale i teraz jeżeli spełniamy wszystkie warunki to też nie powinniśmy się martwić czy bank nam takiego kredytu udzieli. A najlepszym tego dowodem jest oferta polbanku i jego kredyt na samochód. Jeżeli ktoś poszukuje taniego kredytu na auto używane polbank kredyt samochodowy na taki zakup ma w swojej ofercie. W rankingu Comperii jednak najlepszy kredyt na samochód mają takie banki jak: bnp Paribas fortis, getin bank oraz alior bank. W pierwszym z nich oprocentowanie rzeczywiste wynosi 8,34% przy 5% prowizji, w drugim 9,83%, ale getin bierze tylko 1% prowizji, natomiast alir bank zaproponował swoim klientom oprocentowanie kredytu na samochód w wysokości 9,93% i również tylko 1% prowizji. Ale to nie wszystko, jeżeli kredytobiorca zda się na comperię w poszukiwaniu najkorzystniejszego dla siebie kredytu może liczyć na atrakcyjna nawigację gratis. I jeszcze jedno. Wyliczenia banku w ofertach reklamowych mają się tak do rzeczywistych kosztów kredytu jak pięść do nosa, tym bardziej stawiajmy na porównywarki kredytowe oraz firmy doradztwa finansowego.