Open Finance-co ma do zaoferowania?

Open Finance to obecnie największa firma doradztwa finansowego na polskim rynku. Doradcy finansowi Open Finance udzielą bezpłatnych informacji jak dostać tani kredyt oraz  dokonają porównań ofert kredytowych .Doradca pomoże również obliczyć naszą zdolność kredytową w ponad dwudziestu bankach oraz pomoże zdecydować w jakiej walucie powinieneś w obecnym czasie zaciągnąć kredyt, czy może w euro ,czy też we frankach szwajcarskich?

Chcesz pomnożyć swoje oszczędności?
W takim razie Open Finance ma Ci wiele ciekawych produktów do zaoferowania. Wśród nich znajdziesz  parę interesujących lokat:
1.    Lokata optymalna- jest to lokata bankowa o stałym oprocentowaniu, gdzie kapitalizacja odsetek odbywa się codziennie. Lokatę Optymalną możesz założyć na czas: 3,6,12 lub 24 miesięcy. Maksymalna kwota lokaty wynosi 15000 zł, codziennie naliczane odsetki sprawiają że nie jest naliczany tzw. Podatek Belki, czyli podatek od zysków  kapitałowych.
Lokata optymalna na 12 miesięcy daje aż 6,25 %.
2.     Lokata internetowa- tradycyjna lokata bankowa z 5% oprocentowaniem w skali roku. Wybór okresu trwania lokaty należy do Ciebie- na 3,6 czy tez może 12 miesięcy. Lokatę zakładasz sam przez Internet, nie wymaga potrzeby wychodzenia z domu, ponieważ wniosek składasz online. Wystarczy że posiadasz kwotę 500zł
3.    Lokata Pół na pół-  jest to pakiet składający się z dwóch najlepszych lokat bankowych, a mianowicie 2-miesięcznej lokaty z 7% oprocentowaniem oraz 12- miesięczna z oprocentowaniem 5%.Wniosek składasz online. Po potwierdzeniu założenia lokaty, pieniądze wpłacone na rachunek dzielone są na dwie równe części i zakładane są dwie lokaty.
4.    Lokata 24-miesięczna- przez pierwszy rok oprocentowanie na lokacie wynosi 6% natomiast przez kolejny rok 4,75%.
5.    Lokata 36-miesięczna – gwarantuje wysokie oprocentowanie 6% w okresie pierwszych 12 miesięcy oszczędzania, oraz  w dwóch kolejnych latach w wysokości 5 oraz 4,5%

Open Finance idzie z duchem czasu ,dlatego wszystkie oferowane lokaty możesz zakładać online, bez wychodzenia z domu.