Najlepsze konto bankowe

Grudzień 28
12:36 2011
Oceń ten artykuł

Czym powinno cechować się najlepsze konto bankowe? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Powinno być tanie. Kolejnym warunkiem jest dostęp do wszystkich oferowanych na rynku funkcjonalności. W dzisiejszych czasach konto bankowe nie stanowi już przywileju a konieczność. W związku z tym banki zaostrzają konkurencję na tym polu. Dzięki temu konsumenci mogą liczyć na większą ilość profitów wynikających z posiadanego konta w banku.

Szukasz dobrego darmowego konta bankowego, dzięki któremu będziesz w stanie efektywnie zarządzać Twoimi pieniędzmi siedząc wygodnie przed komputerem? Nie chcesz płacić wysokich opłat często narzucanych przez banki za prowadzenie rachunki? Jak wybrać najlepsze konto bankowe? Według nieoficjalnych danych Polacy przepłacają na swoim rachunku ok. 400 PLN w sakli roku. To przerażające dane zważywszy na to, że większość instytucji finansowych oferuje dzisiaj darmowy dostęp do rachunku. Zanim zdecydujemy się podpisać umowę o konto bankowe powinniśmy bliżej przyjrzeć się umowie jaką podsuwa nam przedstawiciel bankowy. Banki starają się ukrywać opłaty zawierając w umowach różnego typu haczyki dotyczące stałego salda na rachunku, czy regularnego używania karty płatniczej przypisanej do konta.

Przed pojęciem ostatecznej decyzji należy więc dokładnie przeanalizować wszystkie oferty dostępne na rynku usług finansowych. W internecie funkcjonuje wiele niezależnych rankingów kont bankowych. Są one zestawiane na podstawie różnorodnych kryteriów. Najważniejszym jest oczywiście koszt prowadzenia rachunku. Najlepsze konto bankowe powinno być dzisiaj pozbawione wszelkiego rodzaju opłat. Nie ma znaczenia czy rozpatrujemy ów rachunek na podstawie kosztów wypłat środków czy przelewów internetowych. Dzisiaj tego rodzaju świadczenia powinny być pozbawione opłat. Zanim podpiszemy umowę o konto warto zwrócić uwagę na to jak klarują się inne produkty danego banku. Najlepsze konto bankowe oznacza bowiem przepustkę do innych instrumentów oferowanych przez daną instytucję.

Najlepsze konto bankowe to pojęcie względne. Wynika to z indywidualnych potrzeb każdego konsumenta. To co dla jednej osoby jest korzystne dla innej może okazać się barierą nie do przeskoczenia. W dzisiejszych czasach istnieją jednak produkty , które spełniają oczekiwania wszystkich konsumentów. Są nimi darmowe konta bankowe internetowe.

Wielu Polaków przepłaca na koncie osobistym do kilkuset złotych w skali roku. Jest to na tyle niepokojąca wiadomość, że większość z nich nawet nie zastanawia się nad zmiana. Z czego to wynika? Przecież na rynku aż roi się od kont bankowych, które są całkowicie darmowe. Niestety większość z nas nie interesuje się swoimi finansami na tym poziomie. Wielu machnie ręką na opłatę rzędu 4 PLN za prowadzenie rachunku. Nasuwa się jednak pytanie: po co płacić skoro można w ogóle nie ponosić kosztów? Nie dajmy się wyrolować bankom i troszczmy się o swój budżet. 4 PLN w skali miesiąca oznacza bowiem 48 PLN rocznie. Reasumując, najlepsze konto bankowe to takie, które daje swoim klientom możliwość darmowej wypłaty środków z bankomatów, bezpłatnych transakcji internetowych, bezpłatne użytkowanie karty. Ranking kont bankowych Zestawienie ROR-ów powinno być sporządzone na podstawie powyższych kryteriów. Niestety minęły czasy kiedy na koncie bankowym można było zarobić.

Dzisiaj funkcję tę przejęły konta oszczędnościowe. W rankingu na najlepsze konto bankowe bezapelacyjnie wygrywa konto osobiste w Alior Banku, które mimo darmowego prowadzenia udostępnia swoim klientom pakiet assistance. Osoby, które są związane z tym bankiem mają także możliwość otwarcia nocnej lokaty, która oprocentowana jest na 4%. Kolejną intratną propozycją dla osób, które rozważają propozycje  banków jest mbank. Oferuje on całkowicie darmowy rachunek z dostępem do internetu.

Szukasz najlepszego darmowego konta osobistego? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Dzisiaj większość banków oferuje bezpłatne rachunki bankowe z dostępem do internetu. Jednak to nie wszystko. Większość placówek, w trosce o klienta stara się dodatkowo urozmaicić swoje produkty finansowe o nadprogramowe profity. Chcesz się dowiedzieć co oferują dzisiaj banki konsumentom? Przeczytaj ten materiał.

Każdy z nas szuka najlepszego konta bankowego, które pozwoli na efektywne i wygodne zarządzanie funduszami. Wybór jednak nie jest prosty. Wśród gąszczu przeróżnych wariantów trudno znaleźć alternatywę , która w pełni będzie odpowiadała naszym potrzebom. Mimo wielu intratnych bankowych propozycji większość Polaków przepłaca nawet do 600 PLN za swoje konto bankowe. Z czego to wynika? Przede wszystkim z niewiedzy i braku rozeznania w ofertach. Szybko bowiem przyzwyczajamy się do gotowych rozwiązań i nie szukamy oszczędności. Najlepsze konto bankowe to dzisiaj połączenie wygody i braku opłat.

Jednak czy to wystarczy aby przekonać klienta? Większość banków stawia na innowacyjne rozwiązania. Przykładem rewolucji w kwestii rachunków bankowych jest dodatkowa usługa assistance. W zależności od banku różni się ona zakresem działalności. Sztandarowym przykładem takiego rozwiązania jest Alior Bank, który w ramach rachunku oferuje swoim klientom pakiet „Pomocni fachowcy” i „Osobisty Asystent”. Owa usługa jest bezpłatna i obejmuje wszystkich, którzy zdecydowali się na otwarcie konta w Alior Banku. Inne placówki w ramach swoich świadczeń oferują pakiety concierge. Noble Bank , który należy do sektora private banking udostępnia swoim klientom usługę osobistego doradcy. Alternatywnym rozwiązaniem może być abonament do prywatnej kliniki lekarskiej lub usługi niani. Banki robią co mogą aby zachęcić potencjalnych klientów do współpracy.

Denerwuje cię twój aktualny dostawca konta bankowego? Masz dość płacenia za każdy przelew, który wykonujesz 5zł?

A może prowizja w wysokości 5zł za każde 100zł wypłacone w bankomacie to dla Ciebie lekka przesada?

Brak możliwości wydania drugiej karty płatniczej a jej utrzymywanie kosztuje Cię średniomiesięcznie ponad 20zł?

Całość podsumowuje zerowe oprocentowanie i średnio-miesięczne koszty sięgające 50zł?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Proponujemy najlepsze konto bankowe z dostępem przez internet ? Na kogo padło?

Oczywiście, że usługa eKONTO w mBanku! Jeżeli mBank może czymkolwiek się pochwalić na tle konkurencji to bezapelacyjnie najlepsze konta osobiste w naszym kraju. Nie wspominamy tutaj o ofertach kredytowych, które nie są już tak atrakcyjne lecz o samym posiadaniu rachunku w danym banku. Co jest powodem naszego wyboru? Na samym początku być może prowadzenie oraz otworzenie rachunku bankowego całkowicie za darmo? Jeżeli to jest za mało to może darmowe przelewy na terenie całego kraju? To nie wszystko! Jeżeli wykonasz comiesięczne transakcje o wysokości co najmniej 100zł nic nie będziesz płacił za posiadaną kartę płatniczą typu PayPass. Jeżeli postanowimy płacić średniomiesięcznie kwotę w wysokości 5zł wypłaty z bankomatów w naszym kraju i na świecie będą całkowicie za darmo. Jeżeli wystarczy nam dostępna sieć darmowych bankomatów takich jak Cash4You, Euronet czy BZ WBK nie ma obowiązku pokrywania jakichkolwiek kosztów. mBank w swoich kontach typu eKONTO daje szereg dodatkowych usług takich jak możliwość wykupienia ubezpieczenia, otwarcia atrakcyjnej linii kredytowej z możliwością automatycznego przedłużenia czy wydania karty kredytowej.

Aby założyć najlepsze konto bankowe w 2012roku wystarczy wejść na stronę banku i wypełnić odpowiedni formularz. W ciągu kilku dni zapuka do nas kurier ze stosownymi dokumentami do podpisu i już możemy cieszyć się nowym rachunkiem oszczędnościowo rozliczeniowym w pierwszym całkowicie internetowym banku w Polsce.

Konto bankowe posiada większość z nas, nie którzy wręcz nie wyobrażają sobie bez niego funkcjonowania w dzisiejszym świecie, dzięki rachunkom bankowym możemy płacić za rachunki nie posiadając przy sobie gotówki bądź robić przelewy przez internet. Jak zatem wybrać najlepsze konto bankowe? Banki wręcz zasypują nas swoim ofertami, niezbyt zdecydowanie klient może mieć problem w zdecydowaniu się na konkretna ofertę, sprawdźmy więc jakie są najlepsze sposoby na wybranie dobrego konta bankowego.

Konta bankowe dzielą się na wiele rodzai jednak każe z nich uprawnia nas do tych samych czynności, wszyscy posiadacze kont bankowych mogą korzystać z konta poprzez konto internetowe oraz posiadają karty płatnicze dzięki, którym między innymi mogą wypłacać pieniądze z bankomatów o każdej porze dnia i nocy. Jak wybrać najlepsze konto bankowe? Otóż najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z rankingu ofert klasyfikującego konta pod względem kosztów za ich prowadzenia jak również innych czynników warunkujących dobre konto. Ranking ofert dostępny jest w sieci na portalach finansowych takich jak comperia.pl, wyróżniamy rankingi opracowane przez specjalistów jak również takie opracowane przez internautów którzy oddają głosy na poszczególne konta, oceniając jakość usług tworząc w ten sposób zestawienia. Poza rankingiem kont najlepsze konto możemy wybrać za pomocą porównywarki kont, która działa na następującej zasadzie, w poszczególne miejsca porównywarki wprowadzamy parametry konta jakie nas interesuje, a ta odnajduje w sieci konta bankowe spełniające z góry ustalone przez nas wymagania.

Porównywarka kont podobnie do rankingów dostępna jest na portalach finansowych, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google odpowiednią frazę aby przekonać się o różnorodności dostępnych pomocy dzięki, którym możemy wybrać najlepsze konto.

Konto bankowe jest dzisiaj utożsamiane ze swego rodzaju obowiązkiem. Osoby, które nie mają tego narzędzia depozytowego są dyskryminowane np. w pracy. Każdy pracodawca życzy sobie ,a aby jego pracownik miał otwarty rachunek bankowy. W przeciwnym razie może odmówić mu wypłaty należnych środków. Dzisiaj postanowiliśmy porównać najlepsze konta bankowe.

Konto bankowe od kilku lat stanowi miejsce lokacji naszych pieniędzy. Wirtualnym portfelem pochwalić się może już trzynastolatek. Umożliwia on łatwą kontrolę wpływów i odpływów naszych funduszy. Jak wybrać konto bankowe bez nieuczciwych haczyków i ukrytych kosztów?

Banki walczą o bogatych klientów. Zupełnie inaczej jest traktowany przez instytucję bankową ktoś , kto generuje wpływy na poziomie 1,500 tys. PLN a inaczej ktoś kto wpłaca regularnie 15 000 tys. PLN. Taki klient określany jest mianem private i może liczyć na specjalne bonusy ze strony banku. Statystyczny private to wymagający i kapryśny klient. Jego potrzeby sa bowiem proporcjonalne do majątku jakim dysponuje. Jest to żyłą złota w rękach bankowych. Dzięki takim klientom banki mogą pozwolić sobie na długofalowe inwestycje. Nic więc dziwnego, że swoimi produktami starają się przyciągnąć jak największe rzesze bogaczy. Najbardziej popularnym bankiem , który obsługuje tylko takich klientów jest Nobel Bank. Konkurencyjne banki, które nastawione są na wszystkich konsumentów również mają oferty skierowane dla VIP-ów.

Na polskim rynku 12 instytucji finansowych oferuje bowiem najlepsze konto bankowe dla klientów z wyższej półki. Przykładem są Lukas Bank, PKO BP oraz PKO SA, DnB Nord czy ING Bank Śląski. Ten ostatni proponuje swoim wymagającym klientom pakiet VIP. Każde z wymienionych rachunków gwarantuje swoim użytkowników szereg przywilejów. Jednym z nich jest stała opieka doradcy kredytowego, który czuwa nad naszymi funduszami. Jest to osoba, do której możemy się zgłosić w dowolnym momencie z prośba o pomoc.