Lokata na 4% w Eurobanku oraz 50 zł premii od Comperii

Lokata na 4% w Eurobanku oraz 50 zł premii od Comperii
Październik 10
19:24 2015
Oceń ten artykuł

Zobacz jak możesz zdobyć atrakcyjną lokatę na 4% w Eurobanku oraz 50 zł premii od Comperii

  • atrakcyjne oprocentowanie 4% dla środków do 10 000 zł
  • oprocentowanie 3% w skali roku powyżej 10 000 zł do 50 000 zł
  • depozyt na 3 miesiące
  • nawet 5% przez kolejne 3 miesiące po odnowieniu lokaty

lokata cztery procent

Kliknij w powyższy baner i przejdź do informacji o “lokacie na dobry start” z premią 50 zł od Comperia.pl

Ta lokata to aktualnie najlepsza lokata bankowa na polskim rynku, w kilku krokach możesz ją zdobyć.

jak zdobyć dobrą lokatę

 

Spełnij warunki promocji

Zarejestruj się w promocji na stronie www.comperiabonus.pl do 31.10.2015r.
Przy rejestracji podaj nam dane: imię, nazwisko, telefon i adres e-mail.
Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail wyślemy Ci link aktywacyjny w celu potwierdzenia rejestracji na comperiabonus.pl.
Po dokonaniu aktywacji udziel zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej dla Comperia.pl na potrzebny akcji dla Comperia.pl. Jest to krok niezbędny, aby organizator otrzymał informację o spełnieniu przez nas warunków i mógł wypłacić premię i zawnioskuj o otwarcie konta active lub prestige do 31.10.2015r.

Załóż promocyjną lokatę z oprocentowaniem 4% na 3 miesiące w kwocie od 200 zł do 10 000 zł w ciągu 30 dni od zawarcia umowy konta.
Korzystaj aktywnie z konta w eurobanku, wykonując płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 400 zł do 30.11.2015r., a do 31.12.2015r. otrzymasz bonus 50 zł od Comperia.pl.

Promocja „Comperia Bonus 4” (dalej : Promocja) trwa od 6.10.2015 r. do 31.10.2015 r.
Uczestnikiem Promocji może być osoba, która w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Promocji: nie była posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem konta, nie miała zawartej umowy o usługi bankowości elektronicznej w Euro Banku S.A.( dalej: Bank) , w czasie trwania Promocji zawrze z Bankiem umowę o prowadzenie konta w pakiecie Active lub Prestige oraz w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy o prowadzenie konta założy jedną „Lokatę na dobry start” na 4% na 3 miesiące w kwocie od 200 zł do 10 tys. zł. Promocja „Lokata na dobry start” trwa od 01.09.2015 r. do 30.11.2015 r.
Oprocentowanie „Lokaty na dobry start” jest stałe i naliczane w skali roku.

Warunkiem odnowienia lokaty o promocyjnym oprocentowaniu jest przelew, w terminie określonym w Regulaminie promocji „Lokaty na dobry start”, dochodu z tyt. umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, emerytury lub renty w wys. min. 500 zł na konto, z którym powiązana jest Lokata na dobry start, lub wykonanie 9 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 600 zł kartami płatniczymi wydanymi do konta, w terminie określonym w Regulaminie promocji “Lokata na dobry start”.

W ramach Promocji Uczestnik jest uprawniony do otrzymania wyłącznie jednego Bonusu. Bonus oznacza nagrodę pieniężną w wysokości 50 zł przyznawaną i wypłacaną przez Comperia.pl na Konto Uczestnika Promocji.

Gwarancja dotyczy Bonusu, którym jest nagroda pieniężna w wysokości 50 zł przyznawana i wypłacana przez Comperia.pl na Konto Uczestnika Promocji po spełnieniu warunków Promocji.

Szczegóły oferty, w tym pozostałe warunki oraz informacje o aktualnym oprocentowaniu depozytów, opłaty i prowizje, Regulamin Promocji „Lokata na dobry start”, Regulamin konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A., Regulamin wydawania i używania debetowych kart płatniczych Euro Banku S.A. dostępne są na www.eurobank.pl i w placówkach Euro Banku S.A. Regulamin Promocji „Comperia Bonus 4” oraz pozostałe warunki dostępne są na www.comperiabonus.pl.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI, STARTUJ PO LOKATĘ 4% + 50 zł. PREMII