Badanie ofert kredytów dla emerytów

29 lutego
14:29 2012
5
(1)

Drodzy Państwo mam zaszczyt przedstawić kredyt dla emerytów i rencistów. To dzięki niemu możemy spożytkować nawet 120 000 złotych, zrobić sobie „wakacje kredytowe” i spłacać bez obaw co wydarzy się jutro dzięki ubezpieczeniu kredytu.

Co należy zrobić aby otrzymać kredyt dla emeryta?

Aby otrzymać kredyt należy udać się dla placówki banku, którego ofertą jesteśmy zainteresowani. Banki zapewniają, że klient otrzyma należytą pomoc fachowców zarówno udając się do jego placówki jak i dzwoniąc na infolinię. Do wymaganych dokumentów należy dowód osobisty oraz jeden z wymienionych dokumentów: decyzja o przyznaniu świadczenia, zaświadczenie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych  o otrzymywaniu świadczenia, ostatnią waloryzację świadczenia, ostatni lub przedostatni odcinek emerytury lub renty oraz wyciąg z konta lub historię rachunku bankowego. To wszystko, po krótkiej analizie bankowej na naszym koncie pojawia się jednorazowym przelewem od 500 do 120 000 złotych.

Lustracja ofert bankowych – Eurobank

Eurobank klientom na emeryturze proponuje kwotę kredytu w wysokości od 500 do 120 000 tysięcy złotych, na dowolny cel. Okres kredytowania wynosi od 3 do 84 rat, bank daje możliwość połączenia dochodów z drugą osobą w celu uzyskania wyższej kwoty kredytu. Specjalny kredyt dla osób na emeryturze lub rencie daje klientowi wybór dnia miesiąca, w jakim kredytobiorca chce spłacać ratę kredytu. Eurobank zaoferował swoim klientom „wakacje kredytowe”, na których możemy być raz do roku przez miesiąc, wówczas nie spłacamy raty. Dostępne są także ubezpieczenia kredytu od: utraty pracy lub czasowej niezdolności do pracy lub poważnego zachorowania (w zależności od źródła uzyskiwanych dochodów) oraz śmierci i trwałego inwalidztwa.

Aktualne socjologiczno-antropologiczne uwarunkowania skłoniły także banki do skupienia większej uwagi na kliencie dojrzałym, będącym na emeryturze, bądź rencie, stąd kredyt i pożyczka skierowana specjalnie do dojrzałych klientów.

Do wymaganych dokumentów należy dowód osobisty oraz jeden z wymienionych dokumentów: decyzja o przyznaniu świadczenia, zaświadczenie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych  o otrzymywaniu świadczenia, ostatnią waloryzację świadczenia, ostatni lub przedostatni odcinek emerytury lub renty oraz wyciąg z konta lub historię rachunku bankowego.

Lustracja ofert bankowych – PKO BP “Max pożyczka mini rata”

Bank królujący ze swoją ofertą „Max pożyczka mini rata” dostosował swoją ofertę tak, aby odpowiadała potrzebom klientów także powyżej 65 roku życia. W ramach Max Pożyczki z Mini Ratą można otrzymać od 1000 złotych do 150 000 złotych. Ową kwotę możemy przeznaczyć na co „tylko dusza zapragnie”. Maksymalny okres kredytowania, wynosi: 120 miesięcy – w przypadku przeznaczenia pożyczki na spłatę innych kredytów (konsolidacji zadłużenia), 96 miesięcy w pozostałych przypadkach lub 60 miesięcy w przypadku Klientów powyżej 65. roku życia. Bank PKO BP oferuje także atrakcyjne warunki konsolidacji zadłużenia – pożyczkę możesz przeznaczyć na spłatę innych kredytów i płacić jedną ratę. Bardziej zaznajomionym z obsługą komputera i korzystaniem z Internetu bank proponuje złożenie wniosku o pożyczkę przez Internet.

Dodatkowo dla klientów korzystających z bankowości internetowej iPKO istnieje możliwość złożenia wniosku i zawarcia umowy bez konieczności wizyty w placówce Banku. Podobnie jak Eurobank, PKO BP także proponuje swoim klientom „wakacje kredytowe”, z tym, że drugi z wymienionych daje możliwość niepłacenia rat aż przez trzy miesiące. Pożyczka jest wypłacana jednorazowo, przelewem na rachunek wskazany przez klienta lub w gotówce.

 

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.