Autokredyt

Autokredyt
Grudzień 20
22:30 2013
Autokredyt
Ocena: 4.5 z: 2

Kredyt na auto jest dzisiaj coraz częściej wyszukiwany w sieci. Polscy konsumenci coraz częściej ufają bankom pod względem finansowania samochodów. Nie ma się co dziwić, bowiem analizując oferty bankowe dochodzimy do wniosku, że po kredycie hipotecznym autokredyt jest na drugim miejscu pod względem niskiego oprocentowania.

samochod-kredyt-samochodowy-4Każdy, kto planuje zadłużyć się w imię własnego auta ma możliwość skorzystania zarówno z banku uniwersalnego jak i banku stricte samochodowego. Do niedawna banków samochodowych nie było wiele na polski rynku. Dzisiaj jest ich coraz więcej i cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony spragnionych własnego samochodu konsumentów. Autokredyt znany jest w naszym kraju od wielu lat. Cieszy się niesłabnącą popularnością głównie ze względu na ogromne zapotrzebowanie na mobilność.

Banki, które powiązane są z koncernami samochodowymi nazywane są bankami producenckimi. Jeżeli interesuje nas samochód, który ma swojego operatora bankowego to w pierwszej kolejności powinniśmy u niego poszukiwać niezbędnego wsparcia finansowego. Oczywiście klasyczny autokredyt możliwy jest w bankach standardowych , obok innych produktów finansowych. Na polskim rynku istnieją również instytucje finansowe, które kooperują z dealerami samochodowymi.

Nie chce Ci się pertraktować z bankiem odnośnie warunków współpracy? Nie masz takiego przymusu. Możesz bowiem zgłosić się do salonu czy komisu samochodowego. Prostota tkwi w tym , że większość tego rodzaju firm ma podpisane umowy z poszczególnymi bankami dzięki czemu klient nie musi załatwiać nic poza złożeniem kilku podpisów.

Banki producenckie mają określone oferty dla osób, które chcą kupić samochody przez nich brendowane jak na przykład Fiat Bank promuje samochody marki Fiaty zaś Volkswagen Bank promuje auta marki Volkswagen.

Centrumkredyt poleca