Kredyt gotówkowy MAX

Luty 25
09:56 2012
Oceń ten artykuł

 Kredycie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię spłacił. A ważne jest, żeby spłacić jak najmniej. W końcu „droższe” nie musi oznaczać „lepsze”. W kredytach jest wręcz odwrotnie. Kredyt gotówkowy będzie korzystniejszy z punktu widzenia klienta, jeśli będzie niżej oprocentowany. Obecnie najtańszym kredytem na polskim rynku wydaje się być kredyt gotówkowy MAX z oferty Getin Banku.
Zacznijmy od najważniejszego. Oprocentowanie nominalne wynosi 8,7%. Oczywiście tak niski procent dotyczył będzie nielicznych klientów i jest opcją minimalną, która może zostać zaproponowana. Od indywidualnej oceny klienta przez bank zależeć będzie, ile faktycznie wyniesie oprocentowanie w naszym przypadku. Jeśli jednak uda nam się uzyskać wspomniane 8,7%, to faktycznie uzyskamy 9,05%. No cóż mimo wszystko oprocentowanie rzeczywiste i tak jest bardzo niskie jak na kredyt gotówkowy. Jeśli chodzi o prowizję, to Getin Bank takowej nie pobierze, co jest bardzo znaczące jeśli chodzi o całkowity koszt. Przy kredycie w kwocie 10 000zł nawet 3% to całkiem sporo, bo 300zł, które wlicza się w ostateczny rozrachunek. W kredycie MAX unikniemy tej „przyjemności”. Nie ma także innych kosztów administracyjnych, ani koniecznego ubezpieczenia. Jeśli kredyt gotówkowy, który weźmiemy zmieści się w kwocie 80 000zł, to nie będziemy także szczęśliwymi płatnikami w przypadku wcześniejszej spłaty.
Pomóc w obniżeniu kosztów kredytu może na przykład założenie rachunku osobistego w Getin Banku. Tutaj bank opuści maksymalnie 2%. Drugą metodą będą kupony promocyjne. Za każdego klienta, któremu polecimy ten kredyt i obdarujemy go kuponem z naszym nazwiskiem, otrzymamy dodatkowe zniżki.
Jeśli chodzi o sprawy „maksymalne”, to najwyższą kwotą o jaką możemy się ubiegać w ramach tego kredytu, jest 150 000, a najdłuższy czas spłaty – 7 lat.