Konta bankowe z darmowymi bankomatami

Konta bankowe z darmowymi bankomatami
03 maja
08:47 2018
5
(1)

Otwierając konto osobiste

Otwierając konto osobiste, szukamy oferty, która zapewni nam brak opłat za jego otwarcie użytkowanie i obsługę karty debetowej. Klienci korzystający często z bankomatu szukają także rachunków oferujących taką usługę bezpłatnie. Które banki oferują konta z darmowymi bankomatami?

Szukając konta osobistego

Szukając konta osobistego, oczekujemy, żeby bank nie pobierał opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, a także by zapewnił nam bezpłatne wydanie i użytkowanie karty debetowej, chcemy jednocześnie zyskać dodatkowe usługi lub produkty.

Otwarcie rachunku bankowego a bankomaty

Przed podpisaniem umowy o otwarcie rachunku bankowego warto zwrócić uwagę na opłaty pobierane za korzystanie z bankomatów w Polsce i za granicą. Jest to dość ważna kwestia, zwłaszcza dla osób często korzystających z tego typu usług. Udostępnianie darmowych bankomatów klientom nie należy do powszechnie oferowanej przez banki usługi. Jednak niektóre banki posiadają w swoich ofertach bezpłatne konta z bankomatami bez prowizji. Oczywiście musimy wziąć pod uwagę, że często możliwość skorzystania z takiej opcji wiąże się dodatkowo z koniecznością spełnienia dodatkowych warunków, np. wykonanie określonej ilości transakcji kartą lub stałe wpływy pieniężne na konto w wymaganej wysokości.

Płać za granicą kartą do konta bez żadnej prowizji banku za przewalutowanie.

W podróż zabierz ze sobą kartę do Konta Jakże Osobistego.
dodane 2019.07.25

 

Bank Nazwa konta Bankomaty w kraju za 0zł Bankomaty za granicą za 0 zł

Ranking kont z darmowymi bankomatami

Alior Bank Konto Wyższej Jakości Tak Tak
Bank Millenium Konto 360 Tak Tak
BGŻ BNP Paribas Konto Praktyczne Tak Tak
Deutsche Bank dbNET Tak Tak
PKO BP PKO Konto dla Młodych Tak Tak
T-Mobile UB Konto Osobiste Tak Tak
Nest Bank Konto Smart Tak Tak

Bankomaty zagraniczne nie zawsze bezpłatne

Niektóre banki zapewniają tylko bezpłatny dostęp do bankomatów krajowych, natomiast za korzystnie z urządzeń za granicą jest płatne. Do tych instytucji finansowych zaliczymy:

  • Bank BPH – Lubię to! Konto
  • BOŚ Bank – EkoKonto Bez Kosztów
  • Eurobank – Konto Active
  • Getin Noble Bank – Getin UP
  • mBank – eKonto dla Młodych
  • Orange Finanse – Konto Osobiste
  • Plus Bank – Plus Konto.

Warto zauważyć, iż niektóre duże banki Polskie posiadają własne bankomaty, w związku z tym w ich ofercie nie znajdziemy raczej darmowego konta z bezpłatnymi bankomatami, ponieważ mając rozbudowaną sieć własnych urządzeń tego typu, propozycja nie miałaby sensu. W ofertach darmowych kont osobistych znajdziemy także takie, które oferują tylko kilka pierwszych wypłat gotówki z bankomatu za darmo, natomiast kolejne są płatne. Taką ofertę posiada np. Toyota Bank – w ofercie Konto Jedyne umożliwia tylko trzy bezpłatne wypłaty z bankomatu.

Korzystasz z darmowych bankomatów w kraju i za granicą?
W jakim banku masz konto ?

Podziel się informacją.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.