Konta bankowe z darmowymi bankomatami

Konta bankowe z darmowymi bankomatami
Maj 03
08:47 2018

Otwierając konto osobiste

Otwierając konto osobiste, szukamy oferty, która zapewni nam brak opłat za jego otwarcie użytkowanie i obsługę karty debetowej. Klienci korzystający często z bankomatu szukają także rachunków oferujących taką usługę bezpłatnie. Które banki oferują konta z darmowymi bankomatami?

Szukając konta osobistego

Szukając konta osobistego, oczekujemy, żeby bank nie pobierał opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, a także by zapewnił nam bezpłatne wydanie i użytkowanie karty debetowej, chcemy jednocześnie zyskać dodatkowe usługi lub produkty.

Otwarcie rachunku bankowego a bankomaty

Przed podpisaniem umowy o otwarcie rachunku bankowego warto zwrócić uwagę na opłaty pobierane za korzystanie z bankomatów w Polsce i za granicą. Jest to dość ważna kwestia, zwłaszcza dla osób często korzystających z tego typu usług. Udostępnianie darmowych bankomatów klientom nie należy do powszechnie oferowanej przez banki usługi. Jednak niektóre banki posiadają w swoich ofertach bezpłatne konta z bankomatami bez prowizji. Oczywiście musimy wziąć pod uwagę, że często możliwość skorzystania z takiej opcji wiąże się dodatkowo z koniecznością spełnienia dodatkowych warunków, np. wykonanie określonej ilości transakcji kartą lub stałe wpływy pieniężne na konto w wymaganej wysokości.

Płać za granicą kartą do konta bez żadnej prowizji banku za przewalutowanie.

W podróż zabierz ze sobą kartę do Konta Jakże Osobistego.
dodane 2019.07.25

 

BankNazwa kontaBankomaty w kraju za 0złBankomaty za granicą za 0 zł

Ranking kont z darmowymi bankomatami

Alior BankKonto Wyższej JakościTakTak
Bank MilleniumKonto 360TakTak
BGŻ BNP ParibasKonto PraktyczneTakTak
Deutsche BankdbNETTakTak
PKO BPPKO Konto dla MłodychTakTak
T-Mobile UBKonto OsobisteTakTak
Nest BankKonto SmartTakTak

Bankomaty zagraniczne nie zawsze bezpłatne

Niektóre banki zapewniają tylko bezpłatny dostęp do bankomatów krajowych, natomiast za korzystnie z urządzeń za granicą jest płatne. Do tych instytucji finansowych zaliczymy:

  • Bank BPH – Lubię to! Konto
  • BOŚ Bank – EkoKonto Bez Kosztów
  • Eurobank – Konto Active
  • Getin Noble Bank – Getin UP
  • mBank – eKonto dla Młodych
  • Orange Finanse – Konto Osobiste
  • Plus Bank – Plus Konto.

Warto zauważyć, iż niektóre duże banki Polskie posiadają własne bankomaty, w związku z tym w ich ofercie nie znajdziemy raczej darmowego konta z bezpłatnymi bankomatami, ponieważ mając rozbudowaną sieć własnych urządzeń tego typu, propozycja nie miałaby sensu. W ofertach darmowych kont osobistych znajdziemy także takie, które oferują tylko kilka pierwszych wypłat gotówki z bankomatu za darmo, natomiast kolejne są płatne. Taką ofertę posiada np. Toyota Bank – w ofercie Konto Jedyne umożliwia tylko trzy bezpłatne wypłaty z bankomatu.

Korzystasz z darmowych bankomatów w kraju i za granicą?
W jakim banku masz konto ?

Podziel się informacją.

Centrumkredyt poleca