Internetowe konta bankowe

Luty 21
21:23 2012
Oceń ten artykuł

Konta internetowe zdobywają ogromne powodzenie wśród osób, które postanowiły włączyć tryb oszczędzania. Oznacza to, że na owym rachunku możemy z powodzeniem zaoszczędzić cenne złotówki. Rachunek on-line to także wygoda i oszczędność dla banku, który nie musi budować nowych oddziałów i zatrudniać pracowników.

Szukasz dobrego darmowego konta bankowego, dzięki któremu będziesz w stanie efektywnie zarządzać Twoimi pieniędzmi siedząc wygodnie przed komputerem? Sprawdź oferty banków , które od lat prowadzą politykę stricte on-line. Takie banki mają bowiem najsilniejsze podstawy do tego aby promować tego rodzaju konta bankowe. Są one zdecydowanie bardziej rozwinięte w technologii internetowej co pozwala na bezawaryjne i całkowicie bezpłatne i bezpieczne korzystanie z konta interaktywnego. Nie chcesz płacić wysokich opłat często narzucanych przez banki za prowadzenie rachunki? Konta internetowe oferują Ci:

– bezpłatne przelewy internetowe.
– brak opłat za uruchomienie i prowadzenie konta.
– atrakcyjnie oprocentowanie środków finansowych na specjalnej lokacie.
– wygodny limit kredytowy w koncie w kwocie od 3000 do 50 000 PLN.
– doładowania telefonu komórkowego.

Konta internetowe to uosobienie darmowego wirtualnego portfela. Wiele osób martwi się jednak o bezpieczeństwo swoich internetowych środków. Z dużą dawką rezerwy podchodzą do tej kwestii osoby starsze. Bank prowadzący konto internetowe jest zobowiązany zapewnić zgromadzonym środkom całkowite bezpieczeństwo. Podstawowym kanałem dostępu jest oczywiście internet. Standardem jest nie tylko login i hasło, ale również szyfrowanie połączenia bezpiecznym protokołem SSL (dzięki czemu przesyłane dane nie mogą zostać przechwycone), jak również dodatkowe zabezpieczanie każdej transakcji. W praktyce oznacza to, że każda transakcja musi być poparta kodem jednorazowym.