Co zrobić gdy dopadnie nas potrzeba szybkiej gotówki?

Październik 17
12:47 2013
Co zrobić gdy dopadnie nas potrzeba szybkiej gotówki?
Oceń ten artykuł

Kredyty, pożyczki społecznościowe, gotówka i ciągłe problemy z jej brakiem. Kiedy więc dopadnie nas potrzeba szybkiej gotówki to mamy dwa wyjścia: starać się o szybki kredyt gotówkowy, którego ofert jest wprost zatrzęsienie, albo o kredyt odnawialny, który łatwo jest dostać, ale można się nabawiać przez ten kredyt też kłopotów.

Chociaż tak Bogiem a prawdą,  to z każdym kredytem mogą być problemy. Nie ma bowiem dobrych i tanich kredytów. Są za to złe i drogie.  I zapewne prędko się to nie zmieni, dobrych kredytów nie było i nie będzie, więc nie łudźmy się, bo możemy się zawieźć. Mogą być tylko mniej i bardziej korzystne warunki ich przyznawania. O kredytach odnawialnych wiemy chyba najmniej, ponieważ najczęściej korzystamy z debetów, a rzadziej decydujemy się na kredyt odnawialny.

Czy komuś z nas w dzisiejszym świecie obcy jest debet na koncie?

Z pewnością nie. Niestety jakoś sobie trzeba z tym radzić. Dobrym sposobem są na pożyczki społecznościowe bądź karty debetowe, mają one wiele zalet. Główną jest fakt, że kwota z transakcji finansowych jest potrącana z konta posiadaczy tych kart, najpóźniej w kilka dni po wykonaniu takiej transakcji. Takim kontem może być rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, lub rachunek specjalny otworzony na ten cel. Klient płaci za zakupy, a bank natychmiast blokuje środki na rachunku klienta. Podobnie jak inne karty, karty kredytowe debetowe zostały wprowadzone w życie z myślą o transakcjach bezgotówkowych oraz bez-czekowych.

Ważny przy tym jest fakt, że za transakcje dokonywane poprzez karty debetowe, obrót bezgotówkowy, ich właściciele nie płacą prowizji. Nie płacą też za korzystanie z bankomatów swojego banku. Taka oferta może przyciągnąć klientów i pewnie tak będzie,