Analiza oferty dla klientów indywidualnych w EuroBanku

Maj 05
10:25 2015
Analiza oferty dla klientów indywidualnych w EuroBanku
Oceń ten artykuł

Klienci indywidualni, szukają jak najkorzystniejszych dla siebie produktów i usług bankowych i często je znajdują. Eurobank od jakiegoś czasu stawia na konta bankowe oraz kredyty gotówkowe, które są jednymi z ciekawych ofert na rynku.

Banki nie są instytucjami charytatywnymi i zawsze ich działaniami kieruje chęć zysku, eurobank nie jest tu wyjątkiem. Właśnie dlatego przed skorzystaniem z jakiegokolwiek kredytu warto porównać dostępne oferty. Jak wypadają na tle konkurencji te, które posiada eurobank?

Kredyty gotówkowe nawet do 120 tys. zł

Oferta kredytów gotówkowych w eurobanku dostępna jest na promocyjnych warunkach do kwoty nawet 120 tys. zł. Pieniądze mogą być dostępne nawet w 15 minut od złożenia wniosku kredytowego – przynajmniej tak twierdzi bank.

Należy jednak pamiętać, że szybkie kredyty to zwykle wysokie ich koszty. Kredyty w eurobanku dostępne są dla wszystkich, jeżeli posiadają odpowiednią zdolność kredytową oraz pozytywną historię kredytową.

Konto Prestige w eurobanku

Wśród kont osobistych dostępnych w ofercie eurobanku warto sprawdzić Konto Prestige. Zalety? Bank nie tylko nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku, ale również proponuje zwrot pieniędzy za wydatki dokonane kartą debetową. Zwrot można otrzymać w ramach uczestnictwa w programie „Rodzina i Przyjaciele”, a maksymalnie wynieść może 60 zł miesięcznie. Szczegóły programu dostępne są w placówkach banku oraz na stronie internetowej banku.

Marża hipotecznego od 1,3 proc.

Ostatnio eurobank promuje promocyjną ofertę kredytu hipotecznego „W taniej parze”. Czy warto z niej korzystać? Warto – najtańszą ofertą na rynku nie jest, ale z pewnością znajduje się w czołówce.

Biorąc pod uwagę kredyt w wysokości 200 tys. zł, zaciągany na 30 lat, z oprocentowaniem nominalnym 4,46 proc. prowizją 2 proc., RRSO wyniesie 4,72 proc. Całkiem przyswoicie. Aby zyskać marżę w wysokości 1,3 proc. w kredycie hipotecznym, należy jednak spełnić określone wymogi.

Karta Visa Gold Select

Visa Gold Select to jedna z ciekawszych kart kredytowych z oferty eurobanku, ponieważ kupowanie na raty z tą właśnie kartą to – jak twierdzi bank- jest czystą przyjemnością. Limit kredytowy, jaki docelowo można zyskać w ramach tej karty, wynosi nawet 50 tys. zł, ale należy pamiętać, że limity ustalane są indywidualnie i wszystko zależy od możliwości finansowych klienta. 

Najważniejsze porównanie ofert

Oferta eurobanku w pewnych sytuacjach jest z pewnością dość atrakcyjna, ale przy ofertach dla klientów indywidualnych nie można koncentrować się tylko na jednym banku. Dlatego tak niezbędna okazuje się dokładna analiza ofert bankowych, porównanie najlepszych zestawień produktów w porównywarkach internetowych, a często również pomoc doradców finansowych.