Ile będzie wynosić koszt Twojego leasingu?

05 kwietnia
15:27 2012
0
(0)

Jesteś ciekawy ile będzie wynosi koszt Twojego leasingu? Zanim udasz się do jednostki w której chcesz złożyć wniosek o finansowanie to powinieneś zasymulować samodzielnie koszt swojego zobowiązania.

Jak to zrobić? To proste!

Wystarczy skorzystać z narzędzia kalkulator leasingu. Wraz ze wzrostem popytu na różnego rodzaju formy finansowania takie jak kredyt czy leasing , przybyło w sieci kalkulatorów , za pośrednictwem , których możemy oszacować koszt naszego zobowiązania.

Kalkulator leasingu jest to proste i wygodne narzędzie. Wystarczy wpisać wymagalne parametry takie jak koszt leasingu oraz okres spłaty. Aplikacja bogata jest o najświeższe wytyczne z rynku leasingowego.

Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że obliczenia jakie otrzymamy nie zawsze są w pełni zgodne z prawdą. Istnieje bowiem mała granica błędu. Aby potwierdzić swoje symulację należy udać się do firmy , z którą chcemy nawiązać współpracę.

Kalkulator leasingowy umożliwia ustalenie, jakie będzie miesięczne obciążenie spłatą rat leasingowych, w zależności od wartości przedmiotu netto leasingu i długości trwania umowy. Zanim przystąpimy do obliczeń powinniśmy przygotować wszystkie niezbędne wskaźniki , które będą określać nasz leasing.

Są to:

  • Wartość przedmiotu leasingu w polskiej walucie
  • Data rozpoczęcia umowy oraz data zakończenia umowy
  • Wysokość opłaty początkowej
  • Czy płacona jest kaucja
  • Data wprowadzenia środka trwałego do ewidencji
  • Stawka amortyzacji środka trwałego
  • Koszt leasingu podawany przez leasingodawcę

Kto dokonuje odpisów amortyzacyjnych Kalkulator leasingu to wyjątkowo proste narzędzie, które jest pomocą dla każdego, kto postanowił wesprzeć się finansowaniem z ramienia firmy leasingowej lub banku.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Solve : *
11 − 5 =


Centrumkredyt poleca