Realizacja recepty przez internet, oszczędzisz nawet do 30%

Realizacja recepty przez internet, oszczędzisz nawet do 30%
10 lutego
12:27 2010
4
(1)

Przez Internet można zamówić leki na receptę. Jedynym warunkiem jest bezbłędne wypełnienie wirtualnej recepty zgodnie z otrzymaną receptą od lekarza.

Bardzo często zdarza się, że leki (nawet te na receptę) mają różną cenę w różnych aptekach.
Różnica ta może wynosić nawet do 30%. Osoby, które co miesiąc muszą wykupować większą ilość leków podwyżki cen odczują bardzo mocno.

Co zatem robić, by za leki płacić mniej?

Podwyżki w aptekach są nieuniknione, jednak często właściciele aptek podnoszą ceny tych leków, na które jest w danym momencie popyt. Jeśli w danym miejscu zamieszkania istnieje kilka aptek, warto co jakiś czas porównywać ceny, nawet telefonicznie i wybierać najtańszą aptekę.

Można także zamówić leki przez Internet. Obecnie powstaje wiele nowych aptek internetowych, które posiadają atrakcyjne konkurencyjne ceny. Polecamy aptekę „Dbam o zdrowie”, która posiada dużą sieć sprzedaży oraz odbioru lekarstw. Najpierw trzeba zarejestrować się bezpłatnie. Następnie po zarejestrowaniu można zamówić dowolny lek oraz wybrać aptekę w której bezpłatnie go odbierzemy. Porównując ceny apteki „Dbam o zdrowie” oraz zwykłych aptek śmiało można powiedzieć, że apteka internetowa jest dużo tańsza. Co więcej ceny w aptekach należące do sieci „Dbam o zdrowie” również mają wyższe ceny leków, o ile nie zostaną one zamówione przez Internet. W skład wspomnianej sieci wchodzi obecnie około 1800 aptek na terenie całego kraju. Zazwyczaj minimalna cena przy zamówieniach internetowych wynosi 20zł.

Niewiele osób wie, że przez Internet można zamówić leki na receptę. Jedynym warunkiem jest bezbłędne wypełnienie wirtualnej recepty – zgodnie z otrzymaną receptą od lekarza. Każdy błąd (nawet literówka) spowoduje, że leku nie otrzymamy.

Jeśli dana apteka nie posiada zamówionego leku, to najczęściej leki dostarczane są do wybranej apteki w ciągu 24 godzin w dni robocze. O dostarczeniu przesyłki i możliwości odbioru jesteśmy informowani telefonicznie.

Sieć aptek „Dbam o zdrowie” dla swoich klientów ma kartę lojalnościową, dzięki której można zebrane punkty zamienić na nagrody w postaci kosmetyków czy sprzętu AGD. Klienci zbierają punkty kupując leki w sieci „Dbam o zdrowie”. Każde wydane 5zł odpowiada 1 punktowi. Kartę można wyrobić bezpłatnie i w każdej aptece należącej do programu.

Po co przepłacać jak można mieć leki taniej. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na przyjemności.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Solve : *
14 ⁄ 1 =


Centrumkredyt poleca