Udogodnienia dla stałych klientów

Styczeń 04
01:08 2009
Oceń ten artykuł

W obecnym czasie banki zabiegające o utrzymanie  swoich stałych klientów muszą oferować  specjalne udogodnienia,  aby  zachęcić ich do korzystania   z przygotowanych przez nie produktów.

Podobnie jak w wielu innych bankach, z taką  praktyką spotykamy się w AIG Bank Polski, który dla stałych klientów przygotował szeroką gamę  właśnie takich udogodnień.
Pierwszą z nich  jest kolejna pożyczka, która może być udzielona  już po kilku miesiącach
osobom, które rzetelnie spłacają pożyczkę .  Mogą one  starać się o kolejną pożyczkę, już po kilku miesiącach od spłaty pierwszej raty. Dzięki możliwości łączenia pożyczek, mają do swej dyspozycji dodatkową sumę pieniędzy, a co miesiąc płacą tylko jedną ratę.
Stali klienci otrzymują nie tylko korzystniejszą ofertę kolejnej pożyczki gotówkowej (np. niższe oprocentowanie), ale również możliwość uzyskania pożyczki wyłącznie za pośrednictwem telefonu, bez konieczności odwiedzania Oddziału AIG Banku.
Osoby, które regularnie spłacają raty pożyczki, mogą liczyć na różne przywileje związane z zakupami ratalnymi.  Proponuje się  również możliwość dokonania zakupów na raty bez zaświadczenia o dochodach oraz udział w promocji u stałych kontrahentów banku.
Każdy klientowi oferuje się  możliwość ubezpieczenia zaciągniętej pożyczki, dzięki  programowi ubezpieczeniowemu, który  gwarantuje, iż w przypadku śmierci pożyczkobiorcy
Ubezpieczający przejmie obowiązek spłaty pożyczki.  W przypadku jeśli śmierć nastąpi w wyniku wypadku, ubezpieczyciel dodatkowo wypłaci jego bliskim odszkodowanie równe wartości pożyczki, a w razie nieszczęśliwego wypadku, którego skutkiem będzie kalectwo, pożyczkobiorca również otrzyma odszkodowanie.
Ponadto dla  stałych klientów AIG Bank Polski ma ofertę specjalną, jaką jest dostęp do dodatkowych pieniędzy dzięki wygodnej i bezpiecznej karcie kredytowej.
Z podobnymi  udogodnieniami spotkamy się w innych bankach działających na terenie naszego kraju.