Tanie kredyty samochodowe

Styczeń 08
22:33 2012
Oceń ten artykuł

Gdzie dostać tanie kredyty samochodowe? Takie pytanie zadaje sobie każdy kto nosi się zamiarem kupna nowego samochodu. Należy poświecić trochę czasu aby przejrzeć oferty banków i wybrać najbardziej korzystną propozycje.

Zakup samochodu wiąże się z niemałym wydatkiem. Nie oznacza to jednak, że jeśli takowej gotówki nie posiadamy nie możemy kupić nowego auta, wystarczy zaciągnąć kredyt samochodowy, który sfinansuje całą inwestycje.
Gdy zdecyduje już, że chcemy kupić samochód za kredyt, musimy jeszcze zdecydować gdzie ten kredyt zaciągniemy. I tu pojawiają się schody, ponieważ ile banków tyle ofert kredytów, a do tego dochodzą jeszcze propozycje firm poza bankowych, a także możliwość kupienia samochodu w leasing. Trzeba więc mieć jasno ustalone czego oczekujemy od kredytu samochodowego. Tanie kredyty samochodowe bowiem to nie tylko niskie oprocentowanie ale również inne koszty wpływające na comiesięczne raty.
Poszukiwania kredytu warto rozpocząć od przejrzenie kilku rankingów, które klasyfikują aktualnie dostępne oferty. Dzięki temu nie musimy wyszukiwać propozycji banków każdej z osobna, i godzinami szperać w sieci, wszystko „podane mamy na tacy”.
Drugim krokiem w wyborze najlepszej oferty powinno być skorzystanie z kalkulatora, który oblicza raty kredytu. Należy pamiętać o jednej zasadzie, że im więcej szczegółowych pytań posiada kalkulator, tym rata kredytu będzie bardziej dokładna. Nikogo nie powinny dziwić pytania takie jak rok produkcji auta, czy jego marka i model.
Tanie kredyty samochodowe oferują katulanie takie banki, jak Alior Bank, Credit Agricole czy Getin bank. Szczególna uwagę przykuwa oferta nowo działającego w naszym kraju banku Credit Agricole. Oferuje on między innymi finansowanie inwestycji w 100% i raty kredytu rozłożone na 10 lat spłaty.