Studenckie konto

Luty 01
17:35 2009
Oceń ten artykuł

Jestem zodiakalnym Lwem i   to zdecydowało o tym, że na założenie konta osobistego wybrałam taki  bank , w którego logo jest właśnie to urocze zwierzę. Tym bankiem jest ING Bank Śląski.
ING Bank Śląski ma w swojej ofercie pięć rodzajów kont osobistych, którą tworzą: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Standard, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem VIP.
Każde z takich kont bardzo łatwo jest  założyć, ponieważ można to zrobić w bardzo wygodny sposób, bez konieczności wizyty w banku.
Jednak zanim zdecydowałam się na wybór konta dla siebie, dokładnie zapoznałam się z opisem dla kogo  dane konto jest przeznaczone i jakie korzyści płyną z jego posiadania.
Jestem studentką, więc uznałam , że Konto z Lwem Student będzie dla mnie najbardziej korzystne, ponieważ przeznaczone jest ono dla ludzi młodych  w wieku od 18 do 26 lat w szkołach średnich lub studiujących oraz osób małoletnich uczących się i jego prowadzenie przez bank jest bezpłatne. Mam pełny dostęp do pieniędzy poprzez sieć oddziałów, Internet i telefon. Korzystając z Konta Student nie ponoszę kosztów za dokonywane przelewy i również bezpłatnie korzystam z serwisu automatycznego HaloŚląski. Bardzo zadowolona jestem również z tego, że nie ponoszę opłaty za  wydanie  a za  korzystanie z karty płatniczej  do rachunku VISA lub Maestro ze standardowym wizerunkiem, jeśli w ciągu miesiąca zapłacę kartą na kwotę minimum 100 złotych. Przez pierwsze  trzy miesiące otrzymuję za darmo Pakiet SMS, w którym jest usługa  powiadomienia o transakcjach na koncie. Jeżeli będę dokonywała wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego, to nic za tę usługę nie zapłacę, a w przypadku korzystania z bankomatu Euronet za operację zostanę obciążona kwotą 1 złotego.
Mogę również dokonać przelew w euro wysyłany do UE, a wykonany przez Internet za opłatą 5 zł.
W chwili obecnej jest to konto, które spełnia moje oczekiwania.