Sprawdź ofertę Millennium

Listopad 08
15:33 2011
Oceń ten artykuł

Trudno w chwili obecnej wyobrazić sobie normalne życie bez założonego konta bankowego, jeszcze trudniej prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Z drugiej jednak strony, skoro tylko jedna czwarta dorosłych Polaków ma założone konta to jednak jakoś sobie wyobrażają to życie. Problem jest tym poważniejszy, ponieważ coraz częściej dochodzą nas informacje o włamywaniu się do kont elektronicznych oszustów i ich czyszczeniu, ale i tak konto przez Internet wydaje się najkorzystniejszym kontem bankowym.

Tak czy inaczej to jednak z kont bankowych możemy bezproblemowo sterować swoimi finansami i mimo wszystko to właśnie na kontach bankowych są one najbardziej bezpieczne. Oczywiście ofert dla klientów indywidualnych nie brakuje, ale nie wszystkie są tak samo korzystne. Wszystko zależy od oczekiwań klienta oraz jego finansów. Dlatego zanim ktoś zdecyduje się na to czy inne konto powinien wszystko dokładnie przeanalizować. Na przykład Bank Millennium i jego dobre konto przez Internet. Warto zainteresować się tą ofertą nie tylko dlatego, że Bank Millennium zaproponował właścicielom dobrych kont usługę cashback, ale dlatego, ponieważ zwraca aż 3% za dokonanie zakupów bezgotówkowych z tego konta. To tyle jeżeli chodzi o konta osobiste. A oszczędnościowe konto przez Internet? Czy Bank Millennium ma również atrakcyjne dla klientów tego banku takie konto przez Internet?

Z oferty wynika, że tak, ponieważ konto oszczędnościowe tego banku oprocentowane jest aż na 7 procent. Okazuje się bowiem, że Bank Millennium wprowadził ofertę „ Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym” i do wcześniejszego oprocentowania w wysokości 4% dodał kolejne 3%. W związku z tym – promocja ma trwać aż do stycznia 2012 roku – konto oszczędnościowe w tym banku jest w chwili obecnej najwyżej oprocentowanym kontem. No i firmowe konto przez Internet, które w banku tym również wyglądają na dość atrakcyjne. Zacznijmy od tego, że obowiązkiem każdego przedsiębiorcy decydującego się na własny biznes jest posiadanie konta bankowego. Banki nie mają jakiś szczególnych wymogów przy zakładaniu przez firmy rachunków, bowiem konta firmowe są normalnymi kontami bankowymi, które pomagają w funkcjonowaniu firm oraz spółek. Z pewnością osoby decydujące się na założenie własnej działalności gospodarczej, a nie mający żadnego w tym doświadczenia, nie bardzo wiedzą w jaki sposób są zakładane konta dla firm. Tymczasem to nic prostszego, prawdopodobnie najprostsza operacja w całym systemie zakładania własnego biznesu. Sytuacja jest podobna jak przy zakładaniu kont tradycyjnych i można to zrobić na dwa sposoby: można pofatygować się do oddziału jednego z banków i wypełnić odpowiednie dokumenty. Albo po prostu założyć takie konto przez Internet.

I taką właśnie ofertę ma również Bank Millennium. Bank ten prócz rachunków pozwalających na prowadzenie własnego biznesu, proponuje także zakładanie przez internet lokat bankowych, a także kanały bankowości elektronicznej. Bank ma także szereg innych produktów i usług dla przedsiębiorców, ale o tym najlepiej dowiedzą się bezpośrednio w banku.