Rodzina na swoim

Marzy Ci się własny dom, mieszkanie, ale nie masz odpowiedniej ilości gotówki aby mieć je od zaraz? Masz szczęście, ponieważ powstał rządowy program rodzina na swoim, dzięki czemu Twoje marzenie może zostać zrealizowane.

Program rodzina na swoim to wielka szansa dla rodzin . W dobie panującego kryzysu gospodarczego mało kogo stać na spłacanie wysokich rat kredytu, czy to kredyt hipoteczny, mieszkaniowy, czy też kredyt samochodowy. Z pomocą dla małżeństw oraz osób samotnie wychowujących dzieci przychodzi nam Państwo. Program rodzina na swoim ma na celu niesienie pomocy rodzinom w pozyskaniu własnego mieszkania czy tez domu.  Środki na ten cel pozyskiwane są w pewnej części z budżetu państwa. Program rodzina na swoim to pewien sposób wsparcia finansowego , dodatkowego źródła finansowania nowo budującego się domu czy też zakupu mieszkania.

Zainteresowani mają możliwość otrzymać kredyt hipoteczny , który jest kredytem zaciągniętym w naszej walucie- złotych. Kredyt walutowy nie wchodzi w tym przypadku w grę. Daj to korzyść potencjalnym beneficjentom, ponieważ kursy walut nie mają w tym przypadku wpływu na wielkość kwot spłacanych rat.
Publiczne środki pochodzące z Banku Gospodarstwa Krajowego przyznawane są na okres 8 lat- co oznacza ,że przez ten okres Państwo zobowiązuje się do wspierania kredytobiorców finansowo. Jak widać zainteresowani programem rodzina na swoim mogą jedynie zyskać, niczego nie tracą.
Program rodzina na swoim ma szerokie grono adresatów. Są nimi zarówno rodziny jak i firmy deweloperskie. Rodzinom daje to szansę pozyskać upragnione „cztery kąty” ,a firmom utrzymanie rentowności swoich działalności.  Rządowe środki zwiększają szanse na dojście do głównego celu p[potencjalnych rodzin- własny fundament. Program rodzina na swoim daje możliwość kreowania oraz kształtowania wizji własnej przyszłości.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Subskrybuj ten blog

Wprowadź swój adres email aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Centrumkredyt poleca