pomoc w uzyskaniu kredytu

Listopad 09
19:41 2011
Oceń ten artykuł

Usługi finansowe mają w naszym życiu coraz większe znaczenie. Bierzemy kredyty na mieszkanie, samochody, sprzęt AGD i RTV. Płacimy kartami, zakładamy lokaty, inwestujemy w fundusze. Niestety, nie zawsze z dobrym skutkiem, co zazwyczaj jest wynikiem niskiego poziomu wiedzy na temat finansów.

Opłaty za prąd i gaz, realizacja przelewów, spłata rat kredytów, zlecenia i polecenia bankowe, to nasze niemal codzienne zajęcia i obowiązki. Ciągle coś kupujemy, za coś płacimy, pożyczamy pieniądze w bankach i bankom je zwracamy. Wydawać więc by się mogło, że nasze problemy i sprawy finansowe nieodłącznie związane są z bankiem. Ale jest też duża grupa osób, którą interesują usługi finanse kredyty. Bo zaciągnęli uciążliwe zobowiązania, albo nie wiedzą, jak wybrać najlepszą ofertę kredytową lub nie mogą dostać kredytu, bo bank odmawia udzielenia go. Powstało mnóstwo firm, również internetowych, które w zakresie swoich ofert mają: usługi finanse kredyty. Co takiego proponują? Np. wybór najlepszej oferty kredytowej różnych banków (czy to kredytu hipotecznego czy na remont nieruchomości). Może to być pomoc w zamianie zaciągniętych wcześniej drogich kredytów hipotecznych na kredyty znacznie tańsze i mniej uciążliwe, to również pośrednictwo w uzyskaniu tzw. kredytu konsolidacyjnego pod zabezpieczenie na posiadanych nieruchomościach, przeznaczonego na spłatę zobowiązań wobec banków z tytułu innych kredytów oraz debetów w ROR czy kart kredytowych.

Może to być też pośrednictwo w uzyskaniu kredytu na dowolny cel pod zabezpieczenie na posiadanych przez Państwa nieruchomościach. Nie da się ukryć, że usługi finansowe kredyty stają się dla nas nieocenioną pomocą. Istnieją również Internetowe Centra Usług Finansowych, które udzielają kredytów oraz krótkoterminowych pożyczek bez BIK. Każdy z nas wie, że kiedy zaciągniemy jakieś zobowiązania wobec banków i nie wywiązujemy się z nich, to zostajemy umieszczeni W Biurze Informacji Kredytowej i żaden bank nie udzieli nam kolejnego kredytu Jakie usługi proponują takie centra? Są to: szybkie kredyty, kredyty bez BIK, kredyty konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki oddłużeniowe z komornikiem, trudne pożyczki gotówkowe, kredyty dla firm, chwilówki, pożyczki pozabankowe, kredyty samochodowe, kredyty pod zastaw samochodu, kredyty bankowe czy pomoc zadłużonym. Mało tego, niektóre c firm oferują dojazd doradców do domu klienta.

Nie da się ukryć, że lista usług finansowych jest imponująca. Na pewno lepiej żyje się bez kredytów i długów, ale też miła jest świadomość tego, że w razie kłopotów możemy liczyć na czyjąś pomoc.