PKO SA

Mimo trudności na rynkach europejskich banki nie zaprzestały rozpoczętej kilka miesięcy temu akcji łagodzenia swojej polityki kredytowej na rynku kredytów hipotecznych i mieszkaniowych. W związku z tym o kredyt hipoteczny PKO SA jest już o wiele łatwiej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Pamietajmy jednak, że gdy decydujemy się na kredyt hipoteczny zdolność kredytowa jest podstawowym kryterium rozpatrywanym przez bank. O niuansach i szczegółach polityki kredytowej banków, o bankach i ich najlepszych ofertach, zestawieniach i rankingach dowiemy się z serwisów finansowych, których w sieci nie brakuje. Markety finansowe to bogactwo tego rodzaju informacji i nie tylko takich informacji. Ze stron marketów finansowych dowiemy się szczegółów z życia gospodarczego w kraju i za granicą.
Coraz więcej jest ofert kredytów powyżej 100 procentr wartości nieruchomości. Ale i tak jeżeli chodzi o taki kredyt hipoteczny oferta jest zdecydowanie niższa niż z wkładem własnym lub kredytowaniem do 100 procent wartosci nieruchomości. Banki, które mają taką ofertę jest póki co tylko kilka: allianz bank – 105%, mbank i multibank – 110% oraz alior bank 120%. Jednakże nadwyżki te mogą być wykorzystane jedynie na cele wyznaczone przez banki czyli na opłatę marży, prowizji, ubezpieczenia lub na inne opłaty bankowe. Ale to i tak dobrze, ponieważ kredytobiorca nie musi angażowac własnych środków.
Mimo wszysto dobrze się stało, że banki zdecydowały się na złagodzenie warunków kredytowych i od razu przybyło im klientów, bowiem kredyt hipoteczny PKO SA jest najlepszym sposobem na zakup bądź budowę mieszkania, zakup działki, remonty, lub też na inne cele inwestycyjne. Przede wszystkim dlatego tak wielu kredytobiorcy zabiega o kredyty mieszkaniowe lub hipoteczne no i teraz mogą zrealizować swoje plany. Prawdą też jest, że najczęściej są to kredyty w euro – rzadziej we frankach szwajcarskich, bowiem ostatnio jest zbyt niestabilny – ponieważ nadal są one najtańsze.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Subskrybuj ten blog

Wprowadź swój adres email aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Centrumkredyt poleca