Oblicz ratę kredytu

Grudzień 21
13:06 2011
Oceń ten artykuł

W czasach wszech obecnych kredytów nie trzeba było długo czekać na to aby powstały kalkulatory do obliczania zdolności kredytowej. Każdy bank cechuje się indywidualną polityką cenową. W związku z tym nie można ustalić odgórnych wytycznych w kontekście wysokości raty pożyczki. Na stronie poszczególnych banków istnieją zatem narzędzia do względnego oszacowania swojej zdolności kredytowej. Wejdź na stronę swojego banku i oblicz ratę kredytu.

Kalkulator kredytowy pozwala w przybliżeniu oszacować orientacyjną wysokość raty kredytu mieszkaniowego zgodnie z podanymi w kryteriach założeniami, takimi jak wartość nieruchomości, wkład własny, wybór waluty kredytu, oprocentowanie kredytu, okres kredytowania
Wysokość raty wyliczana jest różnie w zależności od Banku, rodzaju nieruchomości, regionu kraju i indywidualnej sytuacji kredytobiorcy. Do obliczenia wartości należy znać jedynie parametry swojej pożyczki i kliknąć „oblicz ratę kredytu”. Dzięki taki innowacyjnym roz3iązanim aplikanci nie są zobowiązani do samodzielnego obliczania warunków spłaty swojej potencjalnej pożyczki. Aplikacja jest sukcesywnie uzupełniana o nowe przepisy względem udzielania kredytów. Każde złożenie wniosku kredytowego równa się kosztom. Niektóre banki pobierają od swoich klientów opłatę w wysokości 1000 PLN. Jest to koszt jednorazowy i bezzwrotny nawet w przypadku kiedy klient nie otrzyma pozytywnej opinii. W sieci pojawiają się od pewnego czasu kalkulatory, które pomagają nam oszacować zysk z wybranej przez nas inwestycji. Wystarczy wpisać następujące wartości: powierzany kapitał, okres inwestowania i stopa zwrotu z inwestycji. Instytucje finansowe sukcesywnie poszerzają swoje usługi o nowe propozycje nie tylko stricte inwestycyjne czy finansowe ale także funkcjonalne. Wyjście naprzeciw potrzebom klienta stanowi dzisiaj dla instytucji bankowych priorytetową kwestię. Związane jest to z silną konkurencją na polu bankowym.