Najlepszy kredyt mieszkaniowy, to moim zdaniem kredyt Multibanku

Wybór kredytu hipotecznego to nie prosta sprawa. Porównujemy, badamy, sprawdzamy i staramy się wybrać najlepszy kredyt mieszkaniowy pod słońcem. Wierzymy, że jest to jedyna pożyczka tego typu, z jaką będziemy mieli do czynienia do końca życia. O, jak bardzo się mylicie. Ale tego jeszcze nie wiecie… Jeśli już jednak  chcecie (musicie) wybrać dobry kredyt hipoteczny, to poradzę wam, że znajdziecie go w Multibanku…

Dlaczego?
Powodów jest kilka, ale dla mniej najważniejszy to ten, że kredyt hipoteczny Multibank mogę spłacić bez żadnych opłat w każdej chwili. Bez dodatkowego zawiadamiania banku, obliczeń, wyliczeń, oczekiwania. Bach, ciach i po kredycie. Oczywiście to nie jedyna zaleta tego kredytu. Najlepszy kredyt mieszkaniowy powinien mieć jeszcze inne zalety oprócz zerowej prowizji za wcześniejszą spłatę.

Powinien być tani. Może nie najtańszy, ale tani. Marża w okolicach 2 proc. w euro czy w złotówkach, to dobry wynik w dzisiejszych czasach. I taką można znaleźć w Multibanku. Poza tym moim zdaniem kredyt hipoteczny powinien oferować ubezpieczenie na wypadek śmierci, utraty zdrowia czy pracy. I taką ofertę w tym banku znajdziemy. Niektórzy od razu odradzają mieszkanie ubezpieczeń z kredytem hipotecznym. A jak się pytam: byliście kiedyś w sytuacji kiedy przez pół roku jesteście chorzy, dostajecie okroją pensję i jeszcze musicie spłacać kredyt mieszkaniowy. To co wtedy robicie? Macie jakiś plan awaryjny?
Poza aspektami cenowymi liczą się również inne cechy. Np., jeśli budujecie dom, to kredyt budowlano hipoteczny powinien być łatwo rozliczalny. Chodzi o to, żebyś łatwo mógł udowodnić bankowi, że transze kredytu wykorzystałeś zgodnie z przeznaczeniem. W Multibanku jest to łatwe: zdjęcia z placu budowy i samego domu wystarczą.

Co jeszcze jest ważne? A no inne produkty jakie może zaoferować ci bank: konto bankowe, karty kredytowe czy inne produkty. Jestem zwolennikiem związania się z bankiem wszystkimi produktami. Tak, by wszystko mieć w jednym miejscu. I te kryteria spełnia Multibank. Dlatego uważam, że posiada obecnie najlepszy kredyt mieszkaniowy na rynku.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Subskrybuj ten blog

Wprowadź swój adres email aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Centrumkredyt poleca