Lukas i jego ekonto plus

Konta bankowe, konta osobiste, konta oszczędnościowe, konta zakładane za pośrednictwem internetu, bądź w sposób tradycyjny, to podstawa funkcjonowania klientów bankowych. Na kontach umieszczamy swoje pieniędze, za pośrednictwem kont bankowych opłacamy nasze należności prowadzimy transakcje biznesowe i na nasze konta wpływają wynagrodzenia za pracę oraz świadczenia rentowo-emerytalne. Konta osobiste najczęściej są nieoprocentowane, lub oprocentowane w tak minimalny sposób,  że najlepiej jakby tego oprocentowania w ogóle nie było. I na tych nieoprocentowanych kontach Polacy trzymają miliardy złotych, może nawet nie wiedząc, że konta te nie przynoszą im żadnego zysku. Gdyby pieniądze te zainwestowali w lokaty, bądź złożyli na rachunki oszczędnościowe mieliby przynajmniej zagwarantowane odsetki. Tylko bank ochrony środowiska za swoje wyjątkowe konto płaci uczciwe odsetki /8%/. Ale nie ma nic za darmo, bowiem bank ten ma też swoje wymagania. Tak czy inaczej Polacy rzadko trzymają już pieniądze w domu, teraz już raczej na kontach w bankach. Powinni tylko pamiętać, że mają prawo wyboru, najlepiej wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę, dlatego najlepszym wyjściem jest porównanie ofert. Można też zasięgnąć opinii u doradcy finansowego. Trzeba też wiedzieć, że najlepszymi ofertami są konta zakładane przez internet, a najlepiej w bankach internetowych. Z prostego zresztą powodu, ponieważ oferty banków internetowych są najtańsze, zaoszczędzamy przy tym czas i pieniądze i mamy stały dostęp do naszych pieniędzy przez 24 godziny na dobę. Na przykład ciekawą ofertę ma lukas bank polska ze swoim ekontem PLUS.
– Najlepiej polegać na własnej ocenie, doradcy też nie zawsze najlepiej doradzą. Różni są doradcy i różne ich opinie, ale skoro ktoś nie potrafi sobie sam poradzić, nie potrafi porównać ofert, a konta bankowe są dla niego czarną magią, niech skorzysta z pomocy doradcy. Lepiej to niż branie w ciemno piewszej z brzegu propozycji. Natomiast rzeczywiście zawsze lepsze będzie konto internetowe niż konto założone w tradycyjny sposób  w tradycyjnym banku. Konto internetowe jest przede wszystkim tańsze w obsłudze. Sprawdźmy więc w pierwszej kolejności oferty banków internetowych, a dopiero później tradycyjnych. Poza tym konta w bankach internetowych są dla klienta dostępne przez 24 godziny na dobę, zyskujemy czas i pieniądze. Prawdą też jest, że lukas bank polska ma jedną z najlepszych ofert jeżeli chodzi o konta bankowe – twierdzi jeden z klientów banku internetowego.
Lukas e-konto PLUS to wysokie oprocentowanie oszczędności, możliwość swobodnego zarządzania pieniędzmi oraz prestiżowa karta kredytowa, a także pomoc techniczna. Ale nie tylko, bowiem lukas bank polska nie pobiera szeregu opłat, takich jak chociażby: przelewy i zlecenia przez internet, wydanie tokena do konta, wydanie karty kredytowej gold, wydanie karty kredytowej silver,  wypłaty z konta, wyciągi wysyłane e-mailem, darmowa funkcja lukas e-przelew, a także darmowa aktywacja lukas sms. Poza tym ekonto PLUS lukas bank polska oprocentowane jest na 5 procent, a oprocentowanie lokat wynosi do 5,3%. Warto więc  tej ofercie przyjrzeć się, ponieważ jest naprawdę bardzo interesująca.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Subskrybuj ten blog

Wprowadź swój adres email aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Centrumkredyt poleca