Lepsza elektroniczna

Luty 15
10:32 2010
Lepsza elektroniczna
Oceń ten artykuł

najtańsza struktura internetowa

Trudno w chwili obecnej wyobrazić sobie życie bez internetu. Mnogość informacji, łatwość komunikowania się, systemy bankowe itd. Oczywiście są sytuacje kiedy zagrożonych jest wiele informacji, ponieważ hakerzy i przeróżnego rodzaju oszuści internetowi nie śpią, ale takich sytuacji się nie uniknie i w rzeczywistym, tradycyjnym świecie. Poza tym internet to niesamowite oszczędności czasu i pieniędzy, a tego nam zwykle coraz częściej brakuje. Na przykład poczta e-mail to chyba najtańsza struktura komunikacji społecznej. Każdy posiadacz internetu, w każdej dowolnej chwili może założyć sobie konto e-mail i komunikować się z całym niemal światem. Mało tego, może poprzez pocztę internetową mieć kontakt ze swoim kontem bankowych. Nie tak dawno media donosiły o pocztówce, która przez 40 lat krążyła po świecie zanim dotarła do adresata, którego niestety juz na tym świecie nie było. Takie sytuacje w tradycyjnej poczcie są nieczęste, ale się zdarzają. Poczta elektroniczna nie zna takiego przypadku, poniewż w internecie jest to rzeczą niemożliwą. Właściciel konta email pisze do kogoś list, wysyła go, a ten natychmiast tę widomość otrzymuje. Fantastyczne rozwiązanie i – jak już na wstępie zaznaczyliśmy – najtańsza struktura pocztowa.
– Internet to niesamowita sprawa, a kontakt z innymi ludźmi za jego pomocą to niesamowita rzecz. Ja już od lat mam założone konto emailowe w onet poczta. Jest to darmowa poczta, bezpieczna, pewna i każdy może ją mieć kto tylko chce. Użytkowanie jest bardzo proste i potrafi to zrobić każde dziecko. Skrzynka w onecie ma nielimitowaną pojemność, a każdy właściciel skrzynki sam ustawia wielkość odbieranych wiadomości. Onet zapewnia 100 procentowe bezpieczeństwo, naszą pocztę chroni podwójny antywirus oraz inteligentny onetantyspam. Dostęp do niej programami pocztowymi, przez telefon oraz www, czyli można korzystać z tej poczty w sposób dowolny jak komu wygodniej. Jeżeli komuś nie wystarczają te wiadomości to rzeczywiście trudno będzie takich malkontentów przekonać do poczty emailowej – przekonuje uzżytkownik onetpoczta.
Oczywiście nie oznacza to, że z naszego życia publicznego zniknie całkowicie poczta tradycyjna, zresztą internetowi na całkowitym wyparciu poczty tradycyjnej nigdy nie zależało. Poczta tradycyjna jest potrzebna, ale potrzebna jest też jej reorganizacja, ponieważ nie jest to najtańsza struktura, a za przesyłki oraz inne usługi pocztowe trzeba coraz więcej płacić.