Kupujemy używane auto na kredyt

Kupujemy używane auto na kredyt
Kwiecień 28
01:00 2019
Kupujemy używane auto na kredyt
Ocena: 4.5 z: 2

Jak uzyskać kredyt samochodowy na używane auto?

O rynku kredytów samochodowych mówi się teraz coraz częściej. Jest to bowiem czas na tego rodzaju tematy. Jest to czas na zakup auta, a poza tym szykują się także wyjazdy na wczasy. Często jeździmy na nie waśnie własnymi samochodami, ponieważ tak jest po prostu taniej.

Problem polega jednak na tym, ze najczęściej kupujemy auta za kredyty samochodowe. Banki już tak chętnie nie przyznają jak jeszcze chociażby 2 lata temu. Mimo to szukamy na rynku takich ofert. Najlepiej gdyby to był najlepszy kredyt samochodowy na rynku. Najlepszy kredyt samochodowy to oczywiście możliwie jak najtańszy.

Kupujemy używane auto na kredyt

Aktualnie najlepszy kredyt samochodowy i najkorzystniejszy dla klientów tego rynku maja takie banki jak Getin Noble Bank, który bierze prowizję w wysokości 0%. Oprocentowanie RSSO tego kredytu wynosi  5,63%
>>> Kredyt samochodowy w Getin Noble Bank <<<

Drugie miejsce na pudle najlepszych kredytów samochodowych zajmuje BNP Paribas. Oprocentował swój kredyt samochodowy na RSSO 6,17%. Prowizja w wysokości 1% lub minimum 200zł.
>>> Kredyt samochodowy w BNP Paribas <<<

Ostatnie miejsce na podium najlepszych kredytów na zakup auta zajmuje mBank z oprocentowaniem RSSO 7,93%.
>>> Kredyt samochodowy w mBank <<<

Są to najlepsze oferty kredytów samochodowych na początek maja 2019 roku.

Jak wynika z ostatnich sondaży rynku samochodowego obecnie Polacy najchętniej sięgają po mniejsze i używane auta. Sprawiły to oczywiście coraz wyższe ceny paliw. Coraz częściej zaczynamy modernizować swoje samochody i instalować instalacje gazowe. Jest to o wiele tańsza technologia, mimo, że sama instalacja kosztuje kilka tysięcy złotych.

W ostatecznym rozrachunku jest to o wiele mniejszy wydatek niż płacenie za coraz droższe paliwa. Mimo też, że według ostatnich informacji częściej sięgamy po nowe auta. Nie brakuje również amatorów na auta używane. I jest w tym pewien problem, ponieważ kupić dobre auto w autokomisie to niezła loteria.

Na przykład autokomisy nie maja ścieżek diagnostycznych więc nie ma gdzie sprawdzić samochodu. Dlatego lepiej kupować u dealera, który nie może sobie pozwolić na zakup złego auta, ponieważ później go nie sprzeda. Pamiętajmy, że auto u dealera sprzedawane jest z roczną gwarancją.

Może są to nieco droższe oferty, ale przynajmniej mamy pewność, że nie kupimy samochodowego bubla. Mimo trudności na tym rynku, rynek wtórny handlu samochodami nadal cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, również z uwagi na malejące zdolności kredytowe klientów. Dlatego banki w wielu przypadkach ograniczają wysokość kredytów i z pewnością o najlepszy kredyt samochodowy jest teraz tak trudno.

Centrumkredyt poleca