Kredyty na auto

Grudzień 20
17:28 2011
Oceń ten artykuł

Kredyty samochodowe są dzisiaj standardem wśród ofert bankowych. Każda instytucje finansowa jest w stanie udzielić nam wsparcia w zakresie zakupu auta. Nowością jest fakt, iż owa dopłata może dotyczyć nie tylko nowego pojazdu. Kredytobiorcy w ramach kredytu mogą zainwestować w samochód z rynku wtórnego oraz auto zza granicy. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami.

Jesteś zainteresowany pojazdem zza granicy? Musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami. Związane są one m.in. z podatkiem akcyzowym, tłumaczeniem dokumentów na rodzimy język. Nie zmienia to jednak faktu, iż pojazd ściągany z innego państwa równa się przeważnie dużo niższym kosztom samego zakupu. Dlatego z roku na rok rośnie liczba osób, które stawiają na ten rodzaj transakcji. Poszczególne instytucje finansowe respektują wszystkie rodzaje aut. Z kredytu samochodu możemy więc sfinansować auto osobowe, dostawczy czy terenowe. Rozważasz wariant złożenia wniosku kredytowego? Przeglądasz oferty kredytowe i nie możesz zdecydować się na konkretny bankowy produkt? Właśnie dla takich osób powstał niezależny ranking kredytów samochodowych.

Kredyt samochodowy – porównanie

Pierwsze miejsce w zestawieniu kredytów na auto należy do Multibanku. Kredyt Automoto + Pakiet MultiBezpieczny to najtańszy wariant na rynku. Prowizja wynosi w tym przypadku 5% zaś oprocentowanie utrzymuje si ę na poziomie 9.53 % . Jest to oprocentowanie dla klientów, którzy złożą wniosek o zakup nowego środka transportu od autoryzowanego dealera. Bank nie pobiera opłat za wcześniejszą spłatę kredytu. Kredyt samochodowy, porównanie ofert wyróżnia także propozycję Getin Banku gdzie prowizja równa się 1.00 % zaś oprocentowanie nominalne wynosi 10.16 % . Wysokość prowizji zależy od indywidualnych negocjacji z doradcą bankowym. W przypadku kredytu do 80.000 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę.