Kredyty bez zaświadczeń

Styczeń 08
21:19 2012
Oceń ten artykuł

Czy opłaca się zaciągać kredyty bez zaświadczeń? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które nie mogą liczyć na normalny kredyt ponieważ nie maja dobrej zdolności kredytowej. Niestety pod terminem tego kredytu kryje się wiele nieuczciwych instytucji, które chcą nas naciągnąć.

Kredyty bez zaświadczeń, szybkie pożyczki, czy kredyty bez BIK, wszystkie te kredyty określają jeden produkt, czyli kredyt gotówkowy przyzwany na specjalnych warunkach. Kto może więc liczyć na taka pożyczkę? W zasadzie każdy.
Kredyty bez zaświadczeń skierowane są dla każdego. Mogą na nie liczyć osoby, które mają niski dochód. Dzieje się tak dlatego ponieważ w przypadku tego rodzaju kredyty nie trzeba okazywać przed daną instytucją finansowych wykazu swoich dochodów. Kredyt można zaciągnąć jedynie na dowód. Nie mniej jednak za taką wygodę należy płacić. Kredyty bez zaświadczeń są z reguły bardziej oprocentowane od zwykłych kredytów. Poza tym, gdy wybieramy konkretny produkt musimy go dobrze sprawdzić czy oby nie pochodzi z nieuczciwego źródła.
Kryty bez zaświadczeń może szukać z pomocą rankingów, które klasyfikują najlepsze produkty. Dzięki temu dowiemy się jakie firmy przodują na rynku. Zadowoleni klienci z pewnością podziela się swoim doświadczeniem w sieci, dlatego warto również poczytać fora tematyczne.
Najpopularniejsza instytucja finansowa udzielająca kredyty bez zaświadczeń jest Provident. Aby zdobyć taką pożyczkę wystarczy wykonać telefon a pieniądze będą dostarczone nawet do domu. Należy jednak pamiętać, że gdy nie spłacimy kredytu w określonym czasie (krótkim czasie) będą naliczane większe opłaty.
Aktualnie kredyty bez zaświadczeń polecane są w takich bankach jak PKO BP czy Deutsche Bank. Banki te oferują produkty bez poręczycieli, a wszystkie formalności można załatwić wyłącznie za pośrednictwem internetu.