Kredyt w markecie

Marzec 29
09:40 2010
Oceń ten artykuł

Gdzie ten czas, kiedy kredytobiorca nie miał żadnych problemów z uzyskaniem kredytu. Mieszkanie? Proszę bardzo wniosek, zabezpieczenie kredytu, wpis do hipoteki – szybkie i sprawne procedury i można było odebrać w kasie gotówkę. Auto? Nie było sprawy, wniosek, zastaw bankowy, poręczenie – szybkie i sprawne procedury i kupowaliśmy w salonie wymarzone auto. Tak było kiedyś. Teraz nie do pomyślenia jest, aby bez problemów taki czy inny kredyt uzyskać, obojętnie czy jest to kredyt na samochód czy zwykły kredyt konsumpcyjny. Obecnie procedury przy udzielaniu jakiegokolwiek kredytu, może nie są zbyt skomplikowane, ale bankowi potrzebny jest czas na szczegółowe sprawdzenie klienta, czy jest on wypłacalny i czy można mu taki kredyt przyznać. Zapotrzebowanie jednak na kredyty jest i to bardzo duże, oferty również są, problem tylko w tym jaki bank i jaką ofertę wybrać.
– Nie wiem jak inni szukają, prawdopodobnie dokonują porównań ofert, przeglądają rankingi, stosują kalkulatory i dobrze, że tak właśnie robią. Ale naprawdę warto skorzystać i bardzo do tego wszystkich namawiam, z marketu finansowego.pl, w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, a przede wszystkim szereg informacji dotyczących nie tylko kredytów, kont bankowych, lokat czy ubezpieczeń, ale także wiele innych dotyczących rynku finansowego /kursy walut, notowania giełdowe/, sytuacji gospodarczej, społecznej, a nawet politycznej. Tak więc zakres problematyki jaką zajmuje się market finansowy.pl jest szeroki i bogaty w treści. Ja skorzystałem z tej bazy danych nie tylko dlatego, ponieważ potrzebny był mi kredyt na samochód, ale szukałem także informacji o rynku aut używanych, o trendach w świecie motoryzacji oraz o tym co dzieje się w salonach nowych aut /rabaty, zniżki, upusty, promocje itd./. Informacje jakie uzyskałem nie tylko pomogły mi w wyborze banku oraz kredytu, ale też naświetliły mi inne problemy na rynku motoryzacyjnym – twierdzi jeden z internautów.
Kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, refinansowy, mieszkaniowy, hipoteczny, kredyt na samochód, konta, ubezpieczenie codzienne analizy finansowe i kursy walut – to blok informacji jakimi dysponuje market finansowy.pl. Oczywiście informacje zawarte na tym portalu w 100 procentach nie pomogą nam w wyborze właściwej dla siebie oferty. Z pewnością jednak są bardzo pomocne w podjęciu właściwej decyzji. Tak samo pomocne są przeróżnego rodzaju fora dyskusyjne, a także doradcy finansowi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z wiedzy innych – może nam to tylko pomóc.