Kredyt na nowe auto

Luty 20
11:08 2012
Oceń ten artykuł

Kredyt na nowe auto to nic inne jak stary, dobry kredyt samochodowy. Niemniej jednak w dobie szybko rozwijającego się rynku finansowego warto sprawdzić również inne produkty bankowe, które mogłyby sfinansować kupno nowe auta.

Ofert kredytów samochodowych jest do wyboru do koloru. W zasadzie każdy bank ma go w swej ofercie. Jednak zanim zdecydujesz się an kredyt samochodowy warto sprawdzić warunki leasingowania.

Kredyt na nowe auto a leasing samochodowy.

Otóż leasing samochodowy to forma finansowania inwestycji początkowo skierowania wyłącznie dla firm jednak nie ma przeciwwskazań co do tego aby leasingować samochodowy na prywatny użytek. Leasing samochód jest w zasadzie przeciwieństwem kredytu ponieważ w momencie podpisania umowy i wejścia w posiadanie leasingowanego przedmiotu leasingobiorca nie staje się jego właścicielem, a jedynie dzierżawi do od leasingodawcy. Inaczej jest w przypadku kredytu, gdzie od razu auto należy do nas.

Kredyt na nowe auto a kredyt gotówkowy.

W posiadanie nowego auta kupionego za kredyt może wejść również za sprawą kredytu gotówkowego. Kredyt gotówkowy bowiem jest rodzajem kredytu, który finansuje każdą inwestycje, bank nie pyta kredytobiorce na co chce przeznaczyć pożyczone pieniądze. Dzięki temu formalności związane z zakupem samochodu ograniczone są do minimum. Nie musimy przedstawiać przed bankiem jakiej wartości samochód nas interesuje.

Kredyt na nowe auto- ranking.

Pomocy w wyborze kredytu na nowe auto jest oczywiście ranking kredytów. Nie mniej jednak warto sprawdzić nie tylko ranking kredytów samochodowych ale również ranking najlepszych leasingów samochodowych jak również kredytów gotówkowych. Dobrze również obliczyć ratę kredytu za pomocą kalkulatora kredytowego. Należy skorzystać z kalkulatora dostosowanego do konkretnego rodzaju kredytu.