Kredyt hipoteczny Millennium Banku.

Listopad 28
21:36 2011
Oceń ten artykuł

W dzisiejszych czasach kupno nowego domu czy mieszkania za gotówkę dotyczy bardzo małej ilości osób. Jest to inwestycja, która wiąże się z dużymi pieniędzmi, dlatego coraz więcej osób decyduje się na kredyt hipoteczny.

Prawie każdy bank posiada w swej ofercie kredyt hipoteczny. Aby wybrać najlepszą ofertę trzeba przejrzeć wiele propozycji. Ponadto banki baczniej przyglądają się swoim kredytobiorcom i udzielają i udzielają kredytów coraz mniejszej grupie osób.
Banki podwyższyły próg dostępności kredytów, jednak i tak wiele osób decyduje się na kredyt hipoteczny. Czasami jest to jedyna droga to posiadania własnych czterech kątów. Przeglądając aktualnie oferty banków, dość ciekawą propozycją jest kredyt hipoteczny Millennium Banku.
Kredyt hipoteczny Millennium Banku posiada oprocentowanie wynoszące od 6,20% do 7,30%, w zależności od kwoty kredytu, marża dla banku to jedynie 0,99%. ponadto bank może sfinansować nawet 100% wartości nieruchomości. Bank Millennium w swoje ofercie zaznacza niskie koszty lub ich brak związane z prowizjami za udzielenie kredytu czy jego obsługa.
Warto również dodać, że kredyt hipoteczny Millennium Banku to również kredyt w programie Rodzina na Swoim. Jest to kredyt preferencyjny, który w 50% dopłaca do rat kredytu. Program powstał z myślą o młodych małżeństwach, którzy pragną posiadać własne mieszkanie lu  wybudować dom. Rząd dopłaca do odsetek przez pierwszych osiem lat spłaty kredytu. Nie mniej jednak kredyt hipoteczny RNS dotyczy osób, które nie ukończyły jest 35 roku życia. Ponadto istnieją ograniczenia co do wielkości mieszkań czy domów. O tak mieszkanie małżeństwa nie może przekraczać 70 metrów kwadratowych, a singla 50 metrów. W tym Rodzina na Swoim dla singli dopłaca jedynie do 30 metrów mieszkania. Mieszkanie nie może pochodzi w rynku wtórnego.