Jakie są najlepsze kredyty mieszkaniowe? Porównaj zanim wybierzesz!

Aktualnie oferta kredytów mieszkaniowych ulega nieustannym zmianom. Zwłaszcza, że można w ostatnim czasie zauważyć pewną odwilż na rynku kredytów. Jednak najlepsze kredyty mieszkaniowe oferują Pekao SA oraz ING.

Szukając najlepszego kredytu na kupno mieszkania sprawdź, czy może nie powinieneś skorzystać z Rodziny na Swoim. Po ostatnich ogłoszeniach, możemy spodziewać się wycofania programu, ale póki co może to być dla Ciebie lepsza opcja niż standardowy kredyt hipoteczny.

Kredyty hipoteczne

Zakup własnego lokum na kredyt to dziś najbardziej popularna forma finansowania. Nie powinno się jednak spieszyć z decyzją i dokładnie sprawdzić aktualną ofertę produktów bankowych. Jak do tego pory najlepsze kredyty mieszkaniowe oferują Pekao SA, ING, BOŚ oraz PNB Paribas. Oprocentowanie jest w miarę korzystne, a i prowizja banku nie duża. Pamiętajmy, że o całkowitym koszcie kredytu świadczy rzeczywista stopa oprocentowania kredytu, więc biorąc ten wskaźnik pod uwagę te banki na tle pozostałych konkurentów wypadają najlepiej. W Pekao możemy już otrzymać 5, 96 proc. bez prowizji, zaś w ING – 6,12 proc. z prowizją 1,2 proc. Pozostałe z wymienionym oferują niewiele wyższe oprocentowanie z stosunkowo niewysoką prowizją, ale wartości te nie są jeszcze tak duże jak w innych bankach.

Rodzina na Swoim

Bardzo dobrą opcją jest również kredyt z dopłatą w ramach programu Rodzina na Swoim. Jeszcze tylko przez kilka miesięcy będzie można starać się o kredyt preferencyjny na starych zasadach, tj. przy wyższych limitach cenowych za 1 mkw. powierzchni użytkowej nieruchomości. Co daje większe szanse na zakup lepszego, droższego mieszkania. Za kilka miesięcy, gdy zmiany wejdą w życie dostępność mieszkań spadnie, a i o kredyt będzie trudniej. Jeśli chodzi o banki, najlepsze kredyty mieszkaniowe uzyskamy w PNB Paribas, Pekao SA, PKO BP, Eurobank oraz Deutsche Bank. Tu można otrzymać najkorzystniejsze warunki i dopłata będzie najwyższa.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Subskrybuj ten blog

Wprowadź swój adres email aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Centrumkredyt poleca