Drogie bankomaty Cash4You

Grudzień 10
15:20 2009
Oceń ten artykuł

Jeśli twój bank oferuje ci bezprowizyjne korzystanie z bankomatów innych niż własnego banku warto przyjrzeć się szczegółowo zawartej umowie. Za korzystanie z bankomatów Cash4You klienci banków ponoszą koszty prowizji, pomimo że wg umowy korzystanie z bankomatów jest bezpłatne.

Wszystkiemu winne są warunki na jakich można korzystać z bankomatów Cash4You. Różnica polega na tym, że bezpłatna jest tylko operacja wypłaty gotówki, natomiast wszystkie inne operacje bezgotówkowe objęte są opłatami. Koszty poniesiemy między innymi za sprawdzenie salda rachunku lub wypłatę gotówki wraz ze sprawdzeniem salda. W zależności od banku prowizja waha się od 0,50zł do 1zł. Banki które podpisały umowę z Cash4You to między innymi mBank, Multibank, Kredyt Bank oraz Bank Pocztowy.

Ważną informacją dla klientów jest to, że możliwość sprawdzenia salda konta ustawiona jest na pierwszym miejscu na ekranie, zaś wypłata gotówki na drugim. Natomiast w innych bankomatach wypłata gotówki znajduje się na miejscu pierwszym. Takie przestawienie sprawia, że duża liczba klientów myli się. Nieuwaga i przyzwyczajenia pozwalają na łatwy zarobek firmie Cash4You.