Dobre nastwienie banków

Na rynkach finansowych sytuacja zaczyna się coraz bardziej komplikować, na rynkach inwestycyjnych huśtawka nastrojów i wzrastający niepokój inwestorów. Na rynku lokat wreszcie jako taka stabilizacja, chociaż na raczej niskim poziomie. Kredytobiorców z kolei niepokoi spadek kursu złotego, ponieważ wielu z naszych rodaków ma kredyty w obcej walucie, a każde tąpniecie złotego natychmiast odbija się na wysokości rat. Czy w takiej sytuacji można dziwić się, że również rynek lokat bankowych reaguje tak a nie inaczej? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o lokaty progresywne i inne?
Na rynku bankowym przez całe miesiące spadało oprocentowanie lokat bankowych, by wreszcie w grudniu się zatrzymać. Mimo, iż zarobić się na tym rynku specjalnie już nie da można jeszcze znaleźć w miarę sensowne oprocentowanie. Na przykład w pko sa lokaty są jeszcze dość interesujące. Oferta tego banku jest dość szeroka: lokaty progresywne, elokaty, standardowe, negocjowane rentierskie, na dobrych warunkach i mimo wszystko w miarę atrakcyjne dla klientów tego rynku. W pko sa lokaty może nie mają najwyższego oprocentowania, ale nie ma w tym banku aż takich wahań jak w innych bankach.
Oferta jest więc bardzo bogata i atrakcyjna jak na obecne warunki i ja już niejednokrotnie z tej oferty skorzystałem. Dlatego dziwię się niektórym osobom, które gdy Openfinance obniżyło oprocentowanie jednej z lokat podniosły krzyk. Przecież i tak oferta lokaty jest jedną z najlepszych na tym rynku, więc po co podnosić larum przy tak kosmetycznych zabiegach. Natomiast bank PKO BP, tak wyszydzany i atakowany na różnych forach, nadal ma jedne z najlepszych ofert kredytów gotówkowych oraz kredytów dla studentów. Warunki jakie zaproponował bank są wiecej niż dobre. Widać, że PKO BP stara się, a kadra pracownicza tego banku jest nastawiano bardzo przyjaźnie do swoich klientów.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Subskrybuj ten blog

Wprowadź swój adres email aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Centrumkredyt poleca