Cyfra+ na święta

Grudzień 18
15:19 2009
Cyfra+ na święta
Oceń ten artykuł

Idą święta, nowy rok – nowe promocje. W tym roku podpisując umowę już za 1zł możemy mieć wspaniały telewizor LG Full HD. Jedyna taka oferta na rynku. Zastanawiające jest gdzie tkwi haczyk, bo przecież każdy wie, że nie ma nic za darmo, nawet za złotówkę?

Analizując rewelacyjną ofertę Cyfry+ okazuje się, że telewizor dostaniemy po kupieniu pakietu komfortowego razem z Canal+ i HBO, które w sumie dają wyższą kwotę niż złotówka. Otóż oferta wcale nie jest taka wspaniała. Podpisując umowę na 2 lata i wykupując pakiet kanałów nawet z dodatkowymi zniżkami zapłacimy… 2028zł. W zamian otrzymamy dekoder za darmo i 23 calowy telewizor za złotówkę. Co ciekawe taki sam telewizor w przeciętnym sklepie RTV kosztuje ok 1200zł.

Oczywiście jeśli ktoś chce mieć taki pakiet programów Cyfry+ to dodatkowy telewizor to super gratis dla klienta. Niestety większość klientów zamawia pakiety dla tego telewizora nie biorąc pod uwagę rzeczywistych kosztów jakie poniosą po 2 latach. Taniej wyjdzie kupić telewizor w sklepie (nawet na raty) i zamówić tańszy pakiet Cyfry+.

Nie dajmy się nabrać na coroczne wspaniałe promocje. Przecież z doświadczenia powinniśmy wiedzieć, że na promocjach zarabiają ich pomysłodawcy. Reklamy i treści promocji są skonstruowane przez prawdziwych specjalistów w taki sposób, by celowo wprowadzić potencjalnych klientów w błąd, bo jak inaczej zachęcić do zakupów? Wystarczy obniżyć ceny. Nawet pozornie, a klienci sami się znajdą.