Ciekawa oferta zachodniego

Oferta kont osobistych jest teraz naprawdę bardzo bogata, aczkolwiek nie wszystkie propozycje banków są atrakcyjne. Z pewnością  nie są nimi zwykłe konta bankowe, bowiem nie dość, że praktycznie są nieoprocentowane to jeszcze trzeba płacić  bankom za ich prowadzenie. Takie konta mogą zakładać najwyżej osoby , które nie dysponują większą gotówką i najczęściej korzystają z debetów, bądź kredytów odnawialnych. Wówczas rzeczywiście zwykłe konto bankowe jest najlepszym rozwiązaniem. Dla tych , którzy dysponują grubszym portfelem banki przygotowały konta oszczędnościowo-rozliczeniowe, które są już  zupełnie przyzwoicie oprocentowane. W wielu przypadkach nawet lepiej niż depozyty bankowe. Poza tym konta oszczędnościowo-rozliczeniowe mają jeszcze jedną zaletę – można z nich wybierać gotówkę, natomiast z lokat bankowych raczej nie. Są też na rynku kont bankowych konta młodzieżowe, konta dla studentów, a także konta dla seniorów. Organizacje kobiece głośno zastanawiają się dlaczego banki nie przygotowały specjalnych kont  tylko dla kobiet. Kto wie, może i do tego dojdzie. Ciekawą propozycję złożył swoim klientom zachodni bank, który w swojej ofercie kont osobistych ma aż cztery odmiany i aż 11 rodzajów kont. Są to grupy kont dla młodych,  standardowe, walutowe oraz prestiżowe.
– To prawda, nasza oferta jest bogata i naprawdę atrakcyjna – zachwala swój produkt przedstawiciel banku – zachodni bank zawsze wychodzi na przeciw zapotrzebowaniu klientów. Konta dla młodych przeznaczone są dla osób przed trzydziestką. Takie konta przeznaczone są między innymi z myślą o studentach i praktycznie są bezpłatne. Konta standardowe zachodni bank przeznaczył miedzy innymi dla kobiet – konto na obcasach /kobiety nie mają racji twierdząc, że nie ma dla nich specjalnych propozycji/, konto wydajesz i zarabiasz, konto aktywni 50+ oraz konto 24. Z oferty kont walutowych przygotowaliśmy dla naszych klientów konta we frankach szwajcarskich, dolarach, funtach oraz euro. No i konta prestiżowe. Podobnie jak karty kredytowe przygotowane są one specjalnie dla vip-ów i w sektorze tym mamy oferę dwóch kont: konto 24 prestiż oraz konto vip. Oczywiście zachodni bank zadbał też o szczegóły, wystarczy jeżeli tylko zainteresowani wejdą na stronę internetową banku, bądź zgłoszą się do pierwszej z brzegu placówki bz wbk, a otrzymają wszelkie niezbędne informacje na ten temat.
Ciekawe oferty ma też wiele innych banków, dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze konta najlepiej dokładnie przeanalizować oferty bankowe i wybrać dla siebie najkorzystniejszą. W ostatnich rankingach kont osobistych prowadzą konta banków nordea, deutsche ora alior. Najtańszym w obsłudze jest internetowe konto bankowe dbNet deutsche banku, jednakże na pierwszym miejscu rankingu znalazło się konto nordea spektrum, a na trzecim konto z lokatą nocną alior banku. Wybór jednak należy do nas.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Subskrybuj ten blog

Wprowadź swój adres email aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Centrumkredyt poleca