Ciekawa oferta zachodniego

Marzec 26
10:10 2010
Oceń ten artykuł

Oferta kont osobistych jest teraz naprawdę bardzo bogata, aczkolwiek nie wszystkie propozycje banków są atrakcyjne. Z pewnością  nie są nimi zwykłe konta bankowe, bowiem nie dość, że praktycznie są nieoprocentowane to jeszcze trzeba płacić  bankom za ich prowadzenie. Takie konta mogą zakładać najwyżej osoby , które nie dysponują większą gotówką i najczęściej korzystają z debetów, bądź kredytów odnawialnych. Wówczas rzeczywiście zwykłe konto bankowe jest najlepszym rozwiązaniem. Dla tych , którzy dysponują grubszym portfelem banki przygotowały konta oszczędnościowo-rozliczeniowe, które są już  zupełnie przyzwoicie oprocentowane. W wielu przypadkach nawet lepiej niż depozyty bankowe. Poza tym konta oszczędnościowo-rozliczeniowe mają jeszcze jedną zaletę – można z nich wybierać gotówkę, natomiast z lokat bankowych raczej nie. Są też na rynku kont bankowych konta młodzieżowe, konta dla studentów, a także konta dla seniorów. Organizacje kobiece głośno zastanawiają się dlaczego banki nie przygotowały specjalnych kont  tylko dla kobiet. Kto wie, może i do tego dojdzie. Ciekawą propozycję złożył swoim klientom zachodni bank, który w swojej ofercie kont osobistych ma aż cztery odmiany i aż 11 rodzajów kont. Są to grupy kont dla młodych,  standardowe, walutowe oraz prestiżowe.
– To prawda, nasza oferta jest bogata i naprawdę atrakcyjna – zachwala swój produkt przedstawiciel banku – zachodni bank zawsze wychodzi na przeciw zapotrzebowaniu klientów. Konta dla młodych przeznaczone są dla osób przed trzydziestką. Takie konta przeznaczone są między innymi z myślą o studentach i praktycznie są bezpłatne. Konta standardowe zachodni bank przeznaczył miedzy innymi dla kobiet – konto na obcasach /kobiety nie mają racji twierdząc, że nie ma dla nich specjalnych propozycji/, konto wydajesz i zarabiasz, konto aktywni 50+ oraz konto 24. Z oferty kont walutowych przygotowaliśmy dla naszych klientów konta we frankach szwajcarskich, dolarach, funtach oraz euro. No i konta prestiżowe. Podobnie jak karty kredytowe przygotowane są one specjalnie dla vip-ów i w sektorze tym mamy oferę dwóch kont: konto 24 prestiż oraz konto vip. Oczywiście zachodni bank zadbał też o szczegóły, wystarczy jeżeli tylko zainteresowani wejdą na stronę internetową banku, bądź zgłoszą się do pierwszej z brzegu placówki bz wbk, a otrzymają wszelkie niezbędne informacje na ten temat.
Ciekawe oferty ma też wiele innych banków, dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze konta najlepiej dokładnie przeanalizować oferty bankowe i wybrać dla siebie najkorzystniejszą. W ostatnich rankingach kont osobistych prowadzą konta banków nordea, deutsche ora alior. Najtańszym w obsłudze jest internetowe konto bankowe dbNet deutsche banku, jednakże na pierwszym miejscu rankingu znalazło się konto nordea spektrum, a na trzecim konto z lokatą nocną alior banku. Wybór jednak należy do nas.