Bezpieczne karty kredytowe

Styczeń 08
21:45 2009
Oceń ten artykuł

W ofercie Lukas Bank karta kredytowa jest jednym z wielu  bardzo atrakcyjnych produktów oferowanych klientowi przez bank. Lukas Bank w swojej ofercie ma cztery karty kredytowe.

Pierwszą z nich jest karta kredytowa Furora, którą bank nazywa przyjazną kartą, bowiem daje ona poczucie bezpieczeństwa i służy wygodzie codziennych zakupów. To także karta, która przynosi realny zysk – zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy a zapłaconych kartą dzięki uczestnictwu w programie Furora.
Limit na karcie oferowany jest do wysokości 20 000 PLN.
Karta posiada CHIP co daje super bezpieczeństwo, polegające na tym, że CHIP – jest nie do podrobienia , zamiast podpisu używamy PIN. W przypadku, gdy terminal sklepowy nie posiada czytnika CHIP, to sklep ponosi pełną odpowiedzialność finansową za wszystkie transakcje nielegalne.
Posiadacz karty  ma zapewniony bezpłatny dostęp  do rachunku karty przez telefon i Internet, oraz możliwość spłaty zadłużenia w dogodnych ratach. Dla aktywnego posiadacza  karty Furora bank oferuje  promocję za aktywność.
Przy podpisywaniu umowy  karty można skorzystać z bogatego  pakietu ubezpieczeń.
Kolejna karta, to karta Gold, na której limit sięga do wysokości 50 000 zł . Oprócz korzyści płynących podobnie jak przy karcie Furora, dodać należy, że posiada ona jeden z najbardziej rozbudowanych na rynku pakietów ubezpieczeniowych. Posiadacz złotej karty może otrzymać trzy dodatkowe karty.
Trzecią kartą w ofercie jest karta VISA Silver, która zapewnia również dzięki CHIP-owi super bezpieczeństwo dla posiadacza. Limit wynosi do 20000zł.
Czwartym produktem jest karta Maxima PLUS, która  oprócz wcześniej wymienionych korzyści płynących z posiadania kart kredytowych Lukas Banku oferuje Program Rabatowy Klubu Maxima. Limit na karcie wynosi 10000 zł.