Autokredyt w 48 godzin

Luty 04
16:07 2012
Oceń ten artykuł

 Czterdzieści osiem godzin może kojarzyć się na różne sposoby. My zajmiemy się tym, który nie ma związku z naruszaniem prawa. Jeśli chodzi o Getin Bank, to czterdzieści osiem godzin jest czasem, który może dzielić nas od wyboru samochodu do odebrania kluczyków. Niezły wynik, ale co oprócz znakomitego czasu może skłonić klienta, aby zgłosił się właśnie po ten autokredyt? Ciekawostek i możliwości jest wiele.
Przede wszystkim Getin Bank nie będzie stawiał żadnych wymogów, jeśli chodzi o auto naszych marzeń. Samochód osobowy? Ciągnik siodłowy? Motocykl? A może autobus? Proszę bardzo, pieniądze dostaniemy na wszystkie wymienione typy pojazdów. Oferta jest skierowana do klientów, którzy chcą kupić auta zarówno nowe, jak też te z dłuższym stażem. Maksymalny wiek kredytowanego pojazdu nie może przekroczyć jednak czternastu lat. W dodatku autokredyt dopuszcza także możliwość sprowadzenia auta spoza granic naszego kraju. Jeśli zatem upatrzone auto jest w tej chwili w posiadaniu Niemca lub Belga, to nie będzie z tym żadnego problemu.
Autokredyt Getin Banku dopuszcza możliwość spłaty zadłużenia w ciągu maksymalnie dziesięciu lat. Tak długi okres nie będzie jednak dotyczył aut używanych. Tylko pojazdy prosto z salonu możemy spłacać całe 120 miesięcy. Jeśli chodzi o formalności, to bank nie wymaga od potencjalnych kredytobiorców zbyt wiele. Dowód osobisty oraz drugi dokument ze zdjęciem, do tego zaświadczenie o zarobkach. Jeden „papierek” więcej będą musieli przedstawić mężczyźni, którzy nie ukończyli jeszcze 28 roku życia. W ich przypadku konieczna będzie też książeczka wojskowa.
Maksymalna kwota o jaką możemy się ubiegać, to 200 000 zł, przy czym cena pojazdu nie może przekraczać 150 000zł. Pozostała kwota może być przeznaczona na ubezpieczenia, prowizje, dodatkowe wyposażenie. Jednym słowem autokredyt daje nam możliwość sfinansowania wszystkiego, co dotyczy kupna nowego pojazdu.